Rozčilují vás vysoké částky, které občas zaplatíte za opravy svého vozidla? Pokud ano, rozhodně zachovejte chladnou hlavu a nepočínejte si jako řidič z Domažlic, kterého naštvaly peníze za opravy jeho vozu, a rozhodl se ho raději zapálit.

Tento neobvyklý případ, nad kterým zůstává rozum stát, se udál o uplynulém víkendu v Draženově. Řidič tam ze vzteku zapálil své vozidlo.

„Na místo ihned vyjely policejní hlídky. Na konci obce Draženov policisté spatřili muže, který odpovídal popisu údajného řidiče. Byl jím osmadvacetiletý Domažličan. Policistům uvedl, že auto značky Audi je jeho. Neřídil je, ale zapálil. Údajně proto, že ho stálo už mnoho peněz na opravách a pořád na něm něco nešlo,“ konstatovala policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Policisté muže vyzvali k dechové zkoušce. „Odborným měřením elektronickým přístrojem mu byla naměřena hodnota 1,51 promile alkoholu,“ doplnila Brožová.

Muž byl zajištěn a převezen do zdravotnického zařízení, kde se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Škoda na zapáleném vozidle značky Audi byla vyčíslena na 30 tisíc korun. „Případ nyní šetří policisté obvodního oddělení Domažlice,“ uzavírá mluvčí domažlických policistů Dagmar Brožová.

Obecní bál v Semněvicích.
Nejnižší průměrný věk je v obci na Domažlicku