„Konkrétní údaje zatím poskytnout nemohu, jednání se zájemci o pronájem  prodejny ještě neskončilo," uvedl Josef Štětina ze společnosti Západočeská dopravní a.s., která je vlastníkem nemovitosti.

„Ve stávajících prostorech by měla pokračovat prodejna potravin od jiné firmy. Máme dva uchazeče, oba mají zájem na tomto místě provozovat prodejnu potravin," potvrdil Josef Štětina.

„Bude se rozhodovat tento týden. Je to otázka dohodnutých podmínek, výše nájemného a dalších věcí,"  popsal David Koriták, který je jedním ze zmíněných zájemců o pronájem obchodu. V komplexu Družba v Mánesově ulici nyní provozuje pekařství.

„Míst k nákupu je na sídlišti víc, v Družbě je i vietnamská prodejna a o kus dál Pennymarket," říká Věra Dubová s tím, že do prodejny, kterou nyní ZKD uzavírá, chodila nakupovat hlavně zboží z letákové nabídky. „Je pravda, že v poslední době jsem tam nakupovala trochu častěji než dřív, tak mi bude jejich nabídka chybět. Snad i ten, kdo bude mít  prodejnu teď, nabídne dobrý výběr a dobré ceny," uzavřela Dubová.

Západočeské konzumní družstvo uzavře prodejnu v Mánesově ulici zařazenou do sítě COOP  Tuty do konce listopadu. V Domažlicích bude i nadále provozovat obchod COOP Tip v Kozinově ulici a COOP Konzum na sídlišti Kavkaz.