V Caffé

Cena za 1 kopeček: 15 Kč
Zvolené příchuti:
jahoda
lesní plody

Zde mají opravdu veliký výběr z druhů zmrzlin. Příchuť byla přesně taková, jaká měla být, a moc nám zde chutnalo. Kornoutek byl čerstvý, tudíž krásně křupavý. Velikost kopečku odpovídala ceně. Co nás ale nemile překvapilo, že obsluha, která byla příjemná a milá, nepoužila ani rukavici a ani jsme nedostaly ubrousek.
Hodnocení: ★★★★

Točená Kaufland

Cena za malou porci: 18 Kč
Zvolená příchuť:
červený grep

Ačkoli zde máte na výběr pouze dvě příchuti, vůbec to nevadí. Zmrzlina s touto příchutí byla velice osvěžující, nijak nestékala, ale ani nebyla přemražená. Kornoutek byl sice čerstvý, ovšem křupavý už moc ne. Obsluha opravdu milá a vstřícná. Ubrousek nám zde dát nezapomněli, ale rukavice jsme se opět nedočkaly.
Hodnocení: ★★★

Cukrárna Ural

Cena za 1 kopeček: 8 Kč
Zvolené příchuti:
čokoláda
karamel

Na výběr bylo jen pár základních příchutí, ze kterých jsme si nakonec vybraly. Po ochutnání jsme ovšem byly velice zklamané, jelikož chuť vážně nebyla dobrá. Kornoutek nebyl ani křupavý, ani čerstvý. Jako jediné plus vnímáme milou obsluhu, která ani nezapomněla použít ochrannou rukavici, co ale naopak chybělo, byl ubrousek.
Hodnocení: ★

Točená u Enzza

Cena za malou porci: 18 Kč
Zvolené příchuti:
jahoda
jahoda-banán

Zmrzlina chuťově výborná, konzistenčně také. Kornoutek mohl být čerstvější, nekřupal. Velikost porce byla v porovnání s točenou zmrzlinou u Kauflandu podstatně větší. Cena odpovídá velikosti i kvalitě této zmrzliny. Obsluha byla sympatická a vlídná. Minusem bylo, že nepoužila rukavici. Tuto zmrzlinu bychom označily za nejchutnější v Domažlicích.
Hodnocení: ★★★★★

U Makiho

Cena za 1 kopeček: 15 Kč
Zvolené příchuti:
červený meloun
cookies

Měly jsme na výběr ze spousty druhů zmrzlin. Námi zvolené příchuti nám velice chutnaly, také konzistence byla dobrá. Kornoutek byl sice křupavý, ale asi ne úplně čerstvý. Obsluha byla opravdu příjemná. Nezapomněli nám dát ubrousek, na ochrannou rukavici ale nemysleli.
Hodnocení: ★★★★

Autorky: Tereza Volfová, Kristýna Krumlová