Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Zdolali doma Žižkov

DOMAŽLICE-Tým Žižkova hostili uplynulou neděli hráči domažlické Jiskry v šestém kole společného oblastního přeboru Západočeského kraje a Prahy v kulečníku.

18.12.2008

CHVILKA SOUSTŘEDĚNÍ. Na snímku domažlický hráč kulečníku Vlastimil Pauer při nedávném domácím zápase.Foto: Karel Fait

A radovali se nejen z vítězství 10:8, ale i třetí výhry v soutěži.
Šest bodů získal Vilém Hruška, čtyři vybojoval Vlastimil Pauer. Václav Šperl a Václav Hruška soupeře potrápili, na zisk bodu to však nestačilo.
Před vítězným duelem proti Žižkovu si hráči domažlické Jiskry připsali na konto dvě porážky.
Nejprve podlehli na stolech rezervy BC Plzeň 6:12 a poté doma dostali ´kanára´ (0:18) od největšího favorita soutěže SK Praha. Po šesti odehraných mistrovských zápasech tak mají na kontě tři výhry a stejný počet porážek. V průběžném pořadí jim tak patří páté místo.

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně v dobré náladě

Plzeňský kraj - Sledujte s Deníkem návštěvu prezidenta v kraji.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Tři zranění a půlmilionová škoda po nehodě u Meclova

Meclov – Nedodržení bezpečné vzdálenosti mezi auty bylo příčinou pondělní podvečerní nehody u Meclova.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.