Absolutní výsledky sobota:

(umístění, startovní číslo, jméno jezdce, čas v prvním kole, čas ve druhém kole, čas ve třetím kole, celkový čas dvou nejlepších kol)

1 892 Váchal Ondřej 1:35.50 (2) 1:33.37 (1) 1:31.91 (1) 3:05.28

2 897 Hartych Ondřej 1:35.16 (1) 1:34.92 (2) 1:38.94 (4) 3:10.08 4.80

3 804 Pešek Vladimír 1:36.42 (3) 1:36.79 (4) 1:36.17 (2) 3:12.59 7.31

4 896 Götz Jiří 1:37.45 (4) 1:35.50 (3) 1:54.61 (41) 3:12.95 7.67

5 701 Hruška Jiří 1:40.40 (6) 1:37.84 (5) 1:37.40 (3) 3:15.24 9.96

6 776 Lehmann Tomáš 1:38.27 (5) 1:38.76 (6) 1:39.52 (5) 3:17.03 11.75

7 803 Bursa Luděk 1:40.60 (7) 1:40.78 (7) 1:40.99 (6) 3:21.38 16.10

8 767 Lehmann Karel 1:43.61 (9) 1:41.94 (8) 1:41.94 (7) 3:23.88 18.60

9 753 Kolčava Radek 1:40.89 (8) 1:43.68 (9) DNS 3:24.57 19.29

10 894 Pithard Karel 1:43.81 (10) 1:52.34 (39) 1:43.99 (8) 3:27.80 22.52

11 801 Bursa Jan 1:44.18 (11) 1:44.51 (10) 1:44.57 (9) 3:28.69 23.41

12 555 Boček Jiří 1:45.79 (14) 1:45.51 (11) 1:45.81 (11) 3:31.30 26.02

13 469 Bureš Radek DNS 1:46.38 (18) 1:44.95 (10) 3:31.33 26.05

14 711 Valášek Václav 1:45.41 (13) 1:46.17 (14) DNS 3:31.58 26.30

15 606 Musil Josef 1:45.81 (15) 1:45.81 (13) 1:47.26 (19) 3:31.62 26.34

16 373 Matoušek Jan 1:45.34 (12) 1:46.34 (17) 1:46.44 (14) 3:31.68 26.40

17 410 Volena Jiří 1:46.88 (19) 1:45.54 (12) 1:46.67 (15) 3:32.21 26.93

18 721 Martinovský Vít 1:46.44 (17) 1:46.93 (21) 1:45.86 (13) 3:32.30 27.02

19 273 Šperl Jaroslav 1:46.18 (16) 1:46.48 (20) 1:48.04 (22) 3:32.66 27.38

20 722 Galuška Jiří 1:46.98 (20) 1:48.30 (24) 1:45.84 (12) 3:32.82 27.54

21 333 Pribula Mojmír 1:46.72 (18) 1:46.24 (15) 1:47.92 (20) 3:32.96 27.68

22 780 Mondek Šimon 1:48.32 (25) 1:46.41 (19) 1:46.94 (16) 3:33.35 28.07

23 157 Maier Pavel 1:47.27 (21) 1:46.33 (16) 1:47.21 (18) 3:33.54 28.26

24 779 Mondek Karel 1:48.06 (23) 1:49.01 (28) 1:47.06 (17) 3:35.12 29.84

25 498 Horáková Zuzana 1:47.97 (22) 1:47.69 (22) 1:48.19 (23) 3:35.66 30.38

26 103 Kvasnička Vladimír 1:48.23 (24) 1:47.83 (23) 1:47.95 (21) 3:35.78 30.50

27 613 Bubeníček Petr 1:49.32 (27) 1:48.95 (27) 1:48.44 (24) 3:37.39 32.11

28 360 Kubeš Ladislav 1:49.12 (26) 1:48.89 (26) DNS 3:38.01 32.73

29 214 Červený Miroslav 1:49.85 (31) 1:48.64 (25) DNS 3:38.49 33.21

30 518 Dlouhý ml. Vladimír 1:49.33 (28) 1:49.49 (31) 1:49.23 (25) 3:38.56 33.28

31 101 Kubíček Pavel 1:49.79 (30) 1:49.34 (29) 1:49.37 (26) 3:38.71 33.43

32 573 Boček ml. Jiří 1:50.58 (33) 1:49.49 (31) 1:49.41 (27) 3:38.90 33.62

33 398 Zakouřil Tomáš 1:50.06 (32) 1:49.38 (30) 1:51.21 (31) 3:39.44 34.16

34 52 Brousek Petr 1:49.46 (29) 1:50.36 (33) 1:53.60 (38) 3:39.82 34.54

35 374 Šnajdr Marek 1:51.08 (34) 1:50.49 (34) 1:49.68 (28) 3:40.17 34.89

36 320 Přibáň Roman 1:52.30 (38) 1:51.35 (36) 1:50.76 (29) 3:42.11 36.83

37 519 Dlouhý st. Vladimír 1:51.20 (35) 1:51.24 (35) 1:51.94 (34) 3:42.44 37.16

38 511 Dolejš Luděk 1:52.38 (39) 1:52.22 (38) 1:50.90 (30) 3:43.12 37.84

39 627 Šafařík Martin 1:52.54 (40) 1:51.65 (37) 1:51.75 (33) 3:43.40 38.12

40 657 Přibáň Jan 1:52.24 (36) 1:52.74 (42) 1:51.48 (32) 3:43.72 38.44

41 112 Kalista Martin 1:52.27 (37) 1:52.91 (43) 1:52.78 (35) 3:45.05 39.77

42 651 Němček Michal 1:53.35 (41) 1:52.73 (41) 2:05.62 (53) 3:46.08 40.80

43 650 Jelínek Petr 1:58.33 (53) 1:52.70 (40) 1:53.47 (37) 3:46.17 40.89

44 967 Mrňa Ondřej 1:53.80 (44) 1:55.12 (50) 1:53.36 (36) 3:47.16 41.88

45 293 Kunz Kurt 1:53.38 (42) 1:53.84 (45) 1:54.54 (40) 3:47.22 41.94

46 500 Lapiš Vladimír 1:53.56 (43) 1:53.68 (44) 1:53.67 (39) 3:47.23 41.95

47 33 Hřava Jaroslav 1:54.53 (46) 1:54.18 (46) 1:55.22 (45) 3:48.71 43.43

48 57 Bína Václav 1:54.83 (47) 1:55.11 (49) 1:55.07 (44) 3:49.90 44.62

49 499 Klokočník ml. Tomáš 1:55.07 (48) 1:54.94 (48) 1:55.38 (46) 3:50.01 44.73

50 477 Bystřický Pavel 1:55.87 (49) 1:54.48 (47) 1:55.95 (47) 3:50.35 45.07

51 3 Kodajek Jakub 1:55.89 (50) 1:55.58 (51) 1:54.80 (42) 3:50.38 45.10

52 497 Klokočník ml. Petr 2:17.78 (60) 1:55.84 (52) 1:55.06 (43) 3:50.90 45.62

53 54 Bažata Jiří 1:54.20 (45) 1:57.54 (54) 2:00.95 (49) 3:51.74 46.46

54 713 Petříková Zuzana 1:56.00 (51) 1:56.30 (53) 1:56.42 (48) 3:52.30 47.02

55 62 Plevka Jiří 2:00.96 (54) 1:58.44 (55) 2:02.01 (52) 3:59.40 54.12

56 416 Oršula Pavel 2:02.92 (55) 2:00.68 (56) 2:01.58 (51) 4:02.26 56.98

57 712 Verbičová Nikola 2:12.03 (57) 2:04.99 (57) 2:01.29 (50) 4:06.28 1:01.00

58 58 Beneš Jiří 2:07.31 (56) 2:10.24 (58) 2:09.05 (54) 4:16.36 1:11.08

59 996 Bursa ml. Jan 2:13.88 (59) 2:12.46 (59) 2:10.67 (55) 4:23.13 1:17.85

60 352 Maizner Stanislav 2:13.69 (58) 2:14.41 (60) 2:12.29 (56) 4:25.98 1:20.70

Absolutní výsledky neděle:

(umístění, startovní číslo, jméno jezdce, čas v prvním kole, čas ve druhém kole, čas ve třetím kole, celkový čas dvou nejlepších kol)

1 897 Hartych Ondřej 1:40.75 1:36.56 1:35.16 3:11.72

2 896 Götz Jiří 1:40.96 1:37.23 1:36.28 3:13.51 1.79

3 701 Hruška Jiří 1:45.85 1:40.75 1:41.05 3:21.80 10.08

4 776 Lehmann Tomáš 1:44.09 1:40.39 1:43.01 3:23.40 11.68

5 803 Bursa Luděk 1:45.27 1:42.48 1:42.33 3:24.81 13.09

6 779 Mondek Karel 1:51.37 1:45.66 1:43.55 3:29.21 17.49

7 767 Lehmann Karel 1:52.08 1:45.96 1:43.87 3:29.83 18.11

8 894 Pithard Karel 1:59.94 1:47.18 1:44.66 3:31.84 20.12

9 469 Bureš Radek 1:52.68 1:47.01 1:45.28 3:32.29 20.57

10 710 Verbič Miroslav 1:58.28 1:47.53 1:46.25 3:33.78 22.06

11 410 Volena Jiří 1:53.99 1:48.45 1:45.60 3:34.05 22.33

12 801 Bursa Jan 1:47.43 1:47.05 DNF 3:34.48 22.76

13 606 Musil Josef 1:52.14 1:47.31 1:47.59 3:34.90 23.18

14 555 Boček Jiří 1:51.51 1:48.90 1:46.37 3:35.27 23.55

15 498 Horáková Zuzana 1:53.77 1:48.25 1:47.73 3:35.98 24.26

16 103 Kvasnička Vladimír 1:53.92 1:49.67 1:47.70 3:37.37 25.65

17 780 Mondek Šimon 1:56.41 1:50.11 1:48.59 3:38.70 26.98

18 273 Šperl Jaroslav 1:57.42 1:50.46 1:48.54 3:39.00 27.28

19 613 Bubeníček Petr 1:52.88 1:50.18 1:49.07 3:39.25 27.53

20 333 Pribula Mojmír 1:55.27 1:50.76 1:48.55 3:39.31 27.59

21 573 Boček ml. Jiří 1:52.68 1:50.97 1:49.69 3:40.66 28.94

22 373 Matoušek Jan 1:51.87 1:49.20 1:51.62 3:40.82 29.10

23 101 Kubíček Pavel 1:54.36 1:51.92 1:49.84 3:41.76 30.04

24 293 Kunz Kurt 1:51.83 1:51.16 1:51.36 3:42.52 30.80

25 52 Brousek Petr 1:53.08 1:51.65 1:51.72 3:43.37 31.65

26 398 Zakouřil Tomáš 1:52.73 1:50.86 3:43.59 31.87

27 651 Němček Michal DNF 1:53.39 1:52.56 3:45.95 34.23

28 360 Kubeš Ladislav 1:54.78 1:51.50 3:46.28 34.56

29 112 Kalista Martin 1:57.38 1:54.26 1:52.09 3:46.35 34.63

30 657 Přibáň Jan 1:57.25 1:53.99 1:52.67 3:46.66 34.94

31 497 Klokočník Petr 1:57.52 1:54.53 1:53.57 3:48.10 36.38

32 994 Kubata Jaroslav 1:57.89 1:54.66 1:54.07 3:48.73 37.01

33 987 Šťástka Jiří 2:01.79 1:55.82 1:53.72 3:49.54 37.82

34 499 Klokočník ml. Tomáš 1:58.68 1:55.11 1:54.68 3:49.79 38.07

35 477 Bystřický Pavel 7:02.87 1:56.05 1:54.38 3:50.43 38.71

36 321 Steiner Ladislav 2:00.98 1:56.55 1:54.31 3:50.86 39.14

37 650 Jelínek Petr 1:58.29 1:56.51 1:55.29 3:51.80 40.08

38 627 Šafařík Martin 2:03.35 1:59.61 1:52.57 3:52.18 40.46

39 33 Hřava Jaroslav 2:00.04 1:57.01 1:55.47 3:52.48 40.76

40 54 Bažata Jiří 1:59.15 1:56.18 1:57.03 3:53.21 41.49

41 3 Kodajek Jakub 2:01.01 1:58.49 1:56.92 3:55.41 43.69

42 416 Oršula Pavel 2:02.98 1:58.63 1:59.33 3:57.96 46.24

43 712 Verbičová Nikola 2:06.87 2:05.14 2:01.27 4:06.41 54.69

44 332 Maizner Stanislav 2:15.45 2:12.14 2:10.98 4:23.12 1:11.40

45 996 Bursa ml. Jan 2:14.83 2:12.00 2:11.79 4:23.79 1:12.07