Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Vyhlášení nejlepších běžců Chodska

Kdyně – Vyhlášení celkových výsledků celoročního seriálu Běžec Chodska se koná 12. prosince od 17 hodin v kině ve Kdyni.

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně v dobré náladě

Plzeňský kraj - Sledujte s Deníkem návštěvu prezidenta v kraji.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Tři zranění a půlmilionová škoda po nehodě u Meclova

Meclov – Nedodržení bezpečné vzdálenosti mezi auty bylo příčinou pondělní podvečerní nehody u Meclova.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.