Družstvo v sestavě s Volfíkovou, Svobodovou a Šimáčkovou na postech nahrávaček, smečařkami Vlčkovou, Šustrovou a blokařkami Ledvinovou, Tran a Trefancovou trénovalo v prostorách školní tělocvičny Komenského 17. V domácích zápasech se skvělou atmosférou vytvořenou diváky bohužel chyběla smečařka Vondráková a od poloviny soutěže nemohla nastupovat ani Neumannová, Lucie Vlčková zase posílila ženský tým Jiskry. „Konečné páté místo z osmi týmů v krajském přeboru asi odpovídá možnostem týmu, který tvoří mladé hráčky ve věku mezi patnácti a osmnácti lety. Z vyloženě juniorských týmů holky skončily čtvrté,“ říká Eva Tomanová z trenérského triumvirátu.

V soutěži, v níž mimo jiné působí i týmy Rokycan a Lokomotivy Plzeň se sportovními školami, v nichž se trénuje čtyřikrát týdně, dokázaly volejbalistky Jiskry sehrát výborné zápasy třeba s rivalkami z Klatov, za úspěch lze považovat výhru nad favorizovaným Sokolem Plzeň Letná s výškovou převahou.
Sezona krajského přeboru trvá od října do dubna, hraje se turnajovým způsobem na šest kol. Aby nebyla herní pauza příliš dlouhá, zapojily se juniorky ve stejném složení do II. třídy okresní soutěže žen. Jiskra Domažlice C v ní nakonec skončila druhá za Horšovským Týnem, když ji o celkové prvenství v tabulce a postup připravila poslední prohra s vítězným týmem z města na Radbuze. Kromě toho Volfíková, Martina a Lucie Vlčkovy a Ledvinová posílily ženský A - tým Jiskry v I. třídě krajského přeboru, aby získávaly zkušenosti.

Přes prázdniny se chtějí juniorky zaměřit na zlepšení útočných úderů, ale i příjmu a obranné hry. „Hlavní bude ale udržet kolektiv pohromadě a včlenit do něj tři nové hráčky, smečařky Šimonovou, Minaříkovou a blokařku Schlägelovou,“ dodává na závěr Tomanová.