II. liga muži, 27. kolo: Kladno B - Domažlice 0:3 (-21, -14, -11)
28. kolo: Kladno B - Domažlice 0:3 (-17, -21, -23)

"Před zápasem jsme nevěděli, kolik bude mít rezerva Kladna hráčů z extraligového áčka. Ale ti nejlepší volejbalisté se zkušenostmi z extraligy a z první ligy jim chyběli. První set prvního zápasu soupeř vzdoroval, ale druhý i třetí set jsme jasně vyhráli. Ve druhém utkání jsme protočili sestavu, ale i tak jsme zápas zvládli, i když jsme měli horší herní úseky spočívající v nepřesnostech. Posunuli jsme se na první místo před Pragu. Vítěz druhé ligy se může přihlásit do baráže o první ligu, kterou hrají vítězové tří skupin druhé ligy a poslední z první ligy. V minulých sezonách se baráž nehrála, protože týmy z druhé ligy nemají ambici postoupit, protože první liga má jiný systém. V ní se hraje v jiném formátu, je tam více cestování, vyšší náklady i výkonnostní úroveň. My jsme se o možnosti hrát baráž ještě nebavili, čekají nás dva těžké venkovní zápasy ve Varech a s Pragou. Myslím si ale, že první liga pro nás nebude zajímavá," řekl za Volejbal Domažlice Ondřej Kupilík.

Muži a ženy Volejbalu Domažlice.
Volejbalu Domažlice se vůbec nedařilo. Prohráli muži i ženy

II. liga ženy, 27. kolo: Chabařovice - Domažlice 3:0 (14, 21, 12)28. kolo: Chabařovice - Domažlice 3:1 (-19, 23, 11, 18)

"První zápas ženy prohrály jasně. Nedařilo se jim vůbec na příjmu, domácí volejbalistky výborně podávaly. Ve druhém utkání naše volejbalistky vyhrály první set a vypadalo to, že by mohly vyhrát i ten druhý, ale v koncovce setu byly lepší Chabařovice. Poté se nám hra rozpadla a došly síly," uvedl Ondřej Kupilík.