Zatímco Jiskra Domažlice má v této sezoně krajského přeboru mužské i ženské mužstvo, Dynamo opět nasadilo pouze mužský tým.
Ženy Jiskry Domažlice hostily nováčka soutěže VK Tachov. První zápas skončil lépe pro domácí, když dokázaly zvítězit poměrem 3:0, po setech 25:11, 25:18 a 25:18.

Druhý zápas byl o dost vyrovnanější a lépe vyšel hostujícímu celku, který zvítězil 0:3, po setech 22:25, 22:25 a 23:25. „Bohužel se nám navíc v posledním setu zranila jedna z opor, Petra Beňušíková,“ dodala k utkání Eva Kortusová.

V tabulce jsou domažlické ženy momentálně na 4. místě a následující dva zápasy sehrají na hřišti plzeňské Bílé Hory. Doma se v hale ZŠ Komenského 17 představí až v sobotu 7. listopadu od 9 a 13 hodin proti družstvu Klatov.

Muži Domažlic sehráli dvojutkání proti týmu Spáleného Poříčí. První zápas vyhráli celkem hladce 3:0 (25:15, 25:20 a 25:22). I druhý zápas skončil lépe pro domácí a ani tady nedali soupeři šanci na zisk alespoň jediného setu a opět zvítězili 3:0, po setech 25:20, 25:20 a 27:25. A tak po dvou výhrách je tým domažlických volejbalistů v tabulce na 1. místě. Další dvě kola hrají na hřišti soupeře a tím je tým Plzeň-Letná. V domácím prostředí je můžete vidět stejně jako ženy v sobotu 7. listopadu v časech od 11 a 15 hodin a stejně jako u žen jim soupeřem bude klatovský tým.

Horšovský Týn odstartoval na půdě plzeňské Bílé Hory. Horšovskotýnští měli v prvním utkání navrch a domácí po setech 15:25, 25:22, 25:12, 17:25 a 13:25 porazili v poměru 2:3. Druhé vystoupení ale jasně mluvilo pro Bílou Horu, která Dynamu nedarovala ani set a porazila ho v poměru 3:0 (25,27,20). Sedmý tým tabulky další dvoukolo odehraje na domácí půdě, kde mu v sobotu 31. října soupeřem bude rezerva USK Slavie Plzeň, která je po úvodu třetí. Utkání začínají v 9.00 a v 11.30 hod.