Páteční soupeř Domažlic, ČZU Praha C, je rezervou extraligového ČZU Praha A. Za „céčko" hraje plno mládežnických reprezentantů, kteří jsou budoucími nadějemi českého volejbalu. Jména jako Hudák, Mikulenka, Vojík či Pavelka jsou velkým příslibem do budoucna. Právě posledně jmenovaný byl hlavním strůjcem říjnového vítězství ČZU C nad Domažlicemi v Praze. Svými výkony si Tomáš Pavelka dokonce řekl o místo v základní sestavě extraligového „áčka" a ani v extraligovém volejbale se rozhodně neztrácí, v posledním zápase proti Příbrami byl nejvíce bodujícím hráčem zápasu. Mladíci z ČZU C si zatím v I. lize vedou velice slušně, i přes nízký věk hráčů se „céčko" drží na čtvrtém místě tabulky. V jejich podání tak bude v pátek k vidění moderní dynamický volejbal.

Sobotní soupeř z Nymburku je naopak celek složený ze zkušených borců, kteří mají spoustu odehráno jak v 1. lize, tak v extralize. V letošní sezóně si zatím Nymburští vedou výborně, s pouhými třemi porážkami jsou na prvním místě soutěže. Říjnové utkání v Nymburce Domažlice prohrály 0:3, když v každém setu držely s domácími krok, ovšem v koncovce na rozdíl od Nymburka vyrobili Domažličtí vždy několik chyb a zisk setu pokaždé domácím usnadnili. Zajímavostí je, že kromě Vojtěcha Věcheta a Ladislava Bydžovského je dalším trenérem Nymburka Jindřich Licek, který je asistentem trenéra národního týmu a který získal jako kouč Kladna a Odoleny Vody třikrát mistrovský titul. Po zápase s SG LD Brno, které také do Domažlic přijíždělo jako lídr tabulky, uvidí domažličtí fanoušci podruhé vedoucí tým soutěže. ⋌(oku)