O uplynulém víkendu měla 2. liga volno, týden před tím hráli domažličtí na palubovce jihočeských Netolic, odkud si odvezli cenné 3 body za výhru 3:2 a porážku 2:3. Jiskra se nachází se sedmi body na průběžném 7. místě tabulky, Liberec je na pozici třetí, na kontě má 12 bodů za čtyři vítězství a dvě porážky.

Domažličtí budou v zápasech jistě postrádat dva Tomáše, Jiránka, který má od minulého domácího zápasu s Mladou Boleslaví zraněný kotník, a Kubala, kterého stále trápí bolest zad. Jinak by ovšem Jiskra měla být kompletní, k dispozici bude i blokař Jan Giebl a univerzál Zdeněk Nagy, kteří týmu chyběli v Netolicích. Přijďte domažlické volejbalisty v sobotu podpořit v boji o ligové body se silným soupeřem. Utkání začínají v 10:00 a 14:00 ve sportovní hale ZŠ Komenského 17. „Chtěli bychom všechny fanoušky pozvat, v minulých zápasech nám vytvořili skvělou atmosféru, díky které jsme získali cenné body. Pevně věříme, že tomu tak bude i v sobotu," láká diváky do haly libero Jiskry Roman Pavlík.

Kdyby Jiskra hrála pouze sobotní zápasy, nedal by se tento víkend označit jako perný. Ale vzhledem k tomu, že v neděli ji čeká ještě jedno utkání v Praze, tak už toto označení na místě je. Každý tým ve 2. lize se totiž musí jednou v sezóně utkat s českým reprezentačním družstvem kadetů, a právě proti kadetské reprezentaci nastoupí Domažlice v neděli. Toto utkání se započítává do ligové tabulky, Jiskra tak může v Praze získat velice důležité body. Utkání začíná ve 14:00 ve sportovní hale Radotín v Praze 5.

„Vůbec nevíme, co od reprezentace čekat. Já jsem sice proti většině z nich loni hrál v extralize kadetů, ale pohromadě v jednom týmu jsem je hrát neviděl. Netolice kadety poměrně jasně porazily, naopak Praga s nimi prohrála. Doufám, že se nám podaří je přehrát, i když to nebude lehké," říká k utkání nahrávač Filip Kupilík.⋌(oku)