Karlovarsko B – Domažlice 0:3 (-23, -21, -20)
Domácí nastoupili v nejsilnější možné sestavě, s bývalými reprezentanty a legendami českého volejbalu Jakubem Novotným, Jiřím Novákem a Milanem Bicanem a se dvěma hráči extraligového áčka. Ačkoliv sestava domácích budila respekt, Domažličtí nastoupili beze strachu. Dobře se srovnali s nízkým stropem haly i bouřlivou atmosférou tvořenou karlovarským fanklubem. V prostřední části setu hosté získali několikabodový náskok, když předváděli koncentrovaný výkon ve všech činnostech. V koncovce sice dokázali domácí snížit na 23:24 díky výbornému servisu ale nakonec Domažlice uhrály vítězství 25:23.

I ve druhém dějství pokračoval kvalitní volejbal v podání obou celků. Opět tahali za delší konec hosté, kteří byli lepší především v útoku. Tentokrát v koncovce komplikace nepřipustili a po výhře 25:21 vedli 2:0.

Ani ve třetím setu se Karlovarsko nedokázalo dostat nad chodský celek. Naopak byli to hosté, kteří se znovu 'utrhli' na rozdíl pěti bodů a po výborném výkonu celého družstva vyhráli 25:21 a celkově 3:0.

Karlovarsko B – Domažlice 3:1 (23,-14,19,17)
Do druhého utkání udělaly oba celky několik změn. Domácí vystřídali univerzála, jednoho smečaře a libero a díky těmto změnám výrazně zlepšili příjem, útok i servis. Ani hosté ovšem nepolevili a k vidění tak byla opět vyrovnaná bitva. V koncovce ovšem udělali Domažličtí tři nevynucené chyby a tím karlovarským hráčům usnadnili zisk prvního setu, 25:23.

Druhý set sice začali lépe domácí, rychle vedli 4:1, ale hosté následně při podání Milana Romana získali 12 bodů v řadě a o osudu setu bylo téměř rozhodnuto. V této sadě hostům fungoval výborně blok, obrana v poli i následné dohrávání ubráněných balónů. Po jednoznačném průběhu (25:14), byl stav setů nerozhodný.

Bohužel ve střední části třetího setu přišel výpadek domažlického příjmu, domácí si připsali několik es a rychle utekli do trháku. Po výhře 25:19 tak šly Karlovy Vary do vedení.

Ani ve čtvrtém setu se příjem a obrana v poli hostů nezlepšila, nepomohlo ani točení se sestavou. A tak Karlovarsko vyhrálo i čtvrtý set a celé druhé utkání 3:1.

Řekli po utkání:

Nahrávač Filip Kupilík, Volejbal Domažlice: „Karlovarsko v této sestavě a navíc doma, to byl velice silný soupeř. Proto si vítězství v prvním zápase hodně ceníme. Dařilo se nám téměř ve všech činnostech, především jsme ale výborně dokázali eliminovat silný útok Karlových Varů. V druhém zápasu začali domácí mnohem lépe přihrávat a útočit. První set jsme ztratili zbytečně vlastními chybami v koncovce, druhý jsme byli jednoznačně lepší, ale od třetího se nám rozpadl příjem a do plné obrany jsme se těžko prosazovali. Mohli jsme ještě nějaký ten bodík urvat, ale osobně si myslím, že v této sestavě Karlovarsko B moc bodů doma neztratí, takže jednu výhru bereme. Teď ji musíme potvrdit v neděli doma proti Dobříši." 

Sestava Domažlic: Pham, Škorvánek, Ekstein, Z. Jelínek, F. Kupilík, O. Kupilík, Kiesenbauer, Giebl, Roman, Mazanec, Kortus. (oku)