Ve skupině měly hráčky Jiskry za soupeřky TJ Sokol Kladruby, VK Rokycany a SKP Rapid Sport Plzeň. Přebor se hrál turnajově. Hned po prvním turnaji bylo vidět, že nejtěžším oříškem pro děvčata bude Rapid. Tým hráčsky vyrovnanější , početnější a s výškovou převahou. Přesto Domažličanky dokázaly bojovat a na turnaji v Rokycanech a v Plzni dotáhnout souboj s Rapidem do vítězného konce, když oba zápasy vyhrály 2:1.

Na posledním turnaji na domácí půdě však chyběl děvčatům týmový duch. Nedařil se hlavně příjem a blok. Soupeřky Rapidu snadno odolávaly ne příliš tvrdému útoku, a tudíž prohra 0:2 byla velkým zklamáním. „Pouze v souboji proti Rokycanům jsme naše holky poznávaly, zúročily to, co se naučily. Kapitánka Katka Ledvinová podržela družstvo a hra byla hezkou podívanou i pro fanoušky. Musely tak zahrát, protože v předcházejícím zápase prohrál Rapid s Rokycany a my měly šanci vyhrát celý kraj!" zhodnotily závěrečnou hru obě trenérky.

Vítězky krajského přeboru měly právo účasti v kvalifikaci o postup do 1. juniorské ligy. Té se však pro zranění a nemoc několika hráček nezúčastnily.

V příští sezoně se Ledvinová, Vlčková a Svobodová zapojí do krajského přeboru žen. Některé z dalších hráček ještě věkově spadají do kadetek, takže budou hrát krajský přebor kadetek. Ve výše uvedené sestavě si děvčata zahrají okresní přebor žen.

Sestava: náhra – Katka Svobodová, Jana Šimáčková, Michaela Radová, smeč – Kačka Ledvinová, Pavlína Schägelová, Jarka Havlovicová, blok – Martina Vlčková, Eva Trefancová. Zkušenosti získavaly i nové hráčky Lucie Karásková a Kateřina Märzová.⋌ (et)