V sobotu pořadatelé připravili obtížnou trať, která i starším závodníkům dělala problémy. Týnští ji zvládli s bravurou v časech, na které ostatní nestačili. Až na jednoho – Sahula předstihl Wendla o desetinu vteřiny! Po odečtení dvou nejhorších výsledků z letoška tak měli oba stejně bodů. V tom případě rozhodoval poslední závod. Takže jedna desetina vteřiny odsunula Wendla na celkové druhé místo. Táborský obsadil třetí příčku, stejné bylo i jeho konečné umístění. Oba týnští borci se tedy s působením mezi předžáky rozloučili nádhernými výsledky. Příští rok už budou bojovat mezi mladšími žáky.

Mezi dívkami už tak těsné souboje neprobíhaly. Eliška Hojdová obsadila v sobotu také třetí místo a stejné bylo i konečné umístění v předžačkách. Do bojů poprvé zasáhla i Josefína Horalová. Sbírala zkušenosti, ale i tak dokázala vybojovat šestou příčku.

Tři ze šesti nádherných pohárů určených pro medailisty Českého poháru předžáků tak nakonec putovaly do H. Týna.

Neděle byla ve znamení boje o ´Mazáka roku´ – neoficiálního mistra ČR mezi předžáky. Tentokrát Wendl vrátil Sahulovi sobotní porážku a Táborskému na něj chybělo pouhých 0,7 vteřiny. Musel se tedy spokojit opět se třetím místem. Hojdová obsadila mezi dívkami pátou a Horalová osmou příčku.⋌Pavel Táborský