FOTBAL

Fortuna:ČFL – sobota 17.00: Domažlice – Karlovy Vary.

Krajský přebor – sobota 17.00: Tlumačov – Vejprnice.

I.A třída – sobota 17.00: Meclov – Žichovice (hřiště Třebnice), neděle 16.00: Staňkov – Kralovice, 17.00: Holýšov – Sušice.

I.B třída – neděle 10.15: Bělá – Mrákov, 15.00: Chodov – Krchleby.

Okresní přebor mužů – sobota 14.00: Postřekov B – Osvračín, 16.00: Mrákov B – Kvíčovice, 17.00: Horšovský Týn – Tlumačov B, Srby – Poběžovice, neděle 15.00: Meclov B – Blížejov, Kdyně B – Klenčí, 16.00: Koloveč B – Česká Kubice (hřiště Únějovice).

Okresní III. třída – sobota 17.00: Hostouň – Újezd, Bukovec – Poděvousy, Milavče – Všeruby, Holýšov B – Chodov B, neděle 15.00: Zahořany – Pocinovice.

Okresní IV. třída – sobota 17.00: Oplotec – Chodská Lhota, Kout – Staňkov C, neděle 11.00: Osvračín B – Mířkov, 15.00: Hlohová – Luženice, Babylon – Mutěnín.

Krajský přebor staršího dorostu – neděle 10.00: Horšovský Týn – Luby.

Krajský přebor mladšího dorostu – neděle 12.15: Horšovský Týn – Luby.

Krajská soutěž dorostu – sobota 10.00: Staňkov – Třemešné, neděle 10.30: Meclov – Nýřany (hřiště Třebnice), 14.30: Holýšov – Tlučná.

Krajský přebor starších žáků – neděle 10.00: Domažlice – Sušice (hř. UMT).

Krajský přebor mladších žáků – neděle 11.45: Domažlice – Sušice (hř. UMT).

Krajská soutěž žáků – sobota 11.00: Chodov – Smíchov Plzeň, neděle 13.30: Horšovský Týn B – Nýřany (hřiště Staňkov).

Okresní přebor mladších žáků – pátek (dnes) 17.30: Horšovský Týn B – Újezd D (hřiště Staňkov), sobota 15.00: Hostouň – Mrákov A, neděle 10.00: Mrákov B – Holýšov, 10.30: Klenčí – Koloveč, 11.00: Kout – Bělá, 13.00: Kdyně – Pocinovice, 13.30: Domažlice B – Postřekov (hřiště UMT).

TENIS

Davis cup I. třída – sobota 9.00: Šumava Domažlice D – Babylon A, Horšovský Týn A – Jekyll &Hyde Domažlice, Hlohovčice – Staňkov A, Holýšov B – Koloveč.

Davis cup II. třída – sobota 9.00: Klenčí A – Poběžovice B, Kdyně A – Babylon B, Díly – Prapořiště, Šumava Domažlice A – Mrákov.

Davis cup III. třída – sobota 9.00: Holýšov C – Mimov, Šumava Domažlice C – Horšovský Týn B, neděle 9.00: Šumava Domažlice B – Staňkov B.

Davis cup IV. třída – sobota 9.00: MAPE Domažlice – Šumava Domažlice E, Poběžovice C – Kdyně B, Loosers Domažlice – Horní Kamenice.

MOTORSPORT

Závody do vrchu/Edda Cup – sobota 9.00, neděle 9.00: Třetí závod jedenáctidílného českého šampionátu na trati do Korábu. Servis a start na parkovišti u koupaliště Hájovna ve Kdyni. Tréninkové jízdy jsou na programu od 9 hodin, závodní jízdy od 10 hodin.