Závodilo se ve třídách 50, 65, 80, 125, open, hobby open, veterán, čtyřkolky a hobby 125. Dopoledne závodníci strávili zkušebními jízdami a trénováním a až úderem třinácté hodiny odstartovala první kategorie.
Až v kategorii hobby 125 se ukázal první okresní jezdec. Na stroji KTM 250 4T se po trati projel holýšovský Petr Černý, který po dvou jízdách skončil na celkovém 25. místě. Druhým zástupcem byl domácí Martin Achberger s Yamahou 125.
V kategorii hobby open obsadil skvělou druhou příčku domažlický Zdeněk Paul na Yamaze 250 a pátý skončil staňkovský Milan Kozák (Suzuki 250).
Velmi atraktivní byla kategorie ´čtyřkolek´. Ta byla rozdělena do dvou skupin – profi a hobby. Mezi ´profíky´ se nejlépe vedlo domažlickému Václavu Podskalskému (Yamaha 450), který skončil na celkovém devátém místě. V ´hobbystech´ obsadil devátou příčku staňkovský Petr Vacík (KTM 525).
Zkrátka nepřišla ani starší generace, pro kterou pořadatelé připravili veteránské kategorie, a ´naši´ si nevedli špatně. Krchlebský Petr Farkaš obsadil se svojí Hondou 450 sedmé místo (veterán 38–49 let), Jiří Dufek a Jiří Striner, kteří se postavili na start legendárních ´čézetek´, skončili na 6. a 8. příčce.