Se ziskem jediného bodu se vrátili florbalisté Go-Go Horšovský Týn z Tachova, kde absolvovali další mistrovský dvojzápas IV. ligy mužů.
Na místní palubovce podlehli nejprve domácímu Tachovu 2:4, aby poté remizovali s plzeňským Dinem 4:4, ačkoliv nad ním už vedli 3:1. Zvláště v utkání proti Tachovu doplatili na zbytečné vylučování za nesportovní chování.


Tachov – Go-Go H.Týn
4:2 (0:1, 2:0, 2:1)

Florbalisté z H. Týna se po šesti minutách ujali vedení, když v rohu u soupeřovy branky získal míček Vlastimil Podskalský a po samostatné akci překonal tachovského gólmana.

Na začátku druhé třetiny domácí z trestného úderu vyrovnali. Dvě minuty poté potrestali hráči Tachova vyloučení Davida Černého za hrubost – 2:1.

„Ve druhé třetině měli rozhodčí několik sporných výroků a přestože se omluvili, naši hráči toto neunesli. Začali se věnovat výkonu rozhodčích 〜i přes upozornění,aby se spíše věnovali svému výkonu na hřišti. První vyloučení za nesportovní chování přišlo ve 21. minutě, kdy Jakub Obrtlík již poněkolikáté okomentoval výrok rozhodčího. Od té doby jsme se spíše věnovali rozhodčím než tomu, jak zlepšit naší hru, abychom srovnali jednogólové manko,“ okomentoval průběh druhé třetiny trenér Go-Go Karel Hencl.

Ve stejném duchu pokračovala i závěrečná třetina. Tachov trestal nesoustředěnost hostů dvěma góly.
Na 4:1 zvyšoval při vyloučení kapitána Stanislava Tanczoše za nesportovní chování. Ten samý hráč posléze dostal za stejný prohřešek další dvě minuty a desetiminutový osobní trest.

Minutu před závěrečným klaksonem Podskalský snížil na konečných 2:4.


Go-Go – Dino Plzeň
4:4 (1:1, 2:0, 1:3)

Domácí měli od začátku jasnou převahu a bylo až s podivem, jak snadno se dostávali přes bránící hráče před soupeřovu branku. Skórovali však hosté po deseti minutách hry. Neuplynulo však ani 13 sekund a Pavel Kurek rychle srovnal na 1:1 po přihrávce Jakuba Obrtlíka.

Ve druhé třetině si na přihrávku Tanczoše na střed od Tanczoše naběhl Císler – 2:1.

O dvě minuty později si oba hráči role vyměnili – 3:1.

Na začátku závěrečné patnáctiminutovky hráči Go-Go přečkali oslabení, ale Plzeňané se přece jen gólu dočkali. Postupně nejenže snížili na 3:2, ale posléze dvěma trefami otočili na 3:4.

Minutu před koncem zápasu Pavel Kurek srovnal na 4:4 a zároveň tak stanovil konečný stav zápasu.
V přístím kole florbalisty z H. Týna čekají dva týmy, které se nacházejí tabulkově nad Go–gem, přesně pak TJ Spartak Kerio Chrást B a FB Hurrican Karlovy Vary B.