Jako hlavní organizátor je přesvědčen, že oba běhy oblíbeného domažlického příměstského tábora pro děti Týden s tenisem se i v letošním roce uskuteční v plném rozsahu a podle původního plánu.

„Je to tak. Pokud se nestane něco zcela mimořádného, tak letošní už dvacátý ročník červencového i srpnového Týdne s tenisem budou normálně probíhat tak, jak na to byli všichni účastníci zvyklí z předchozích let,“ ujišťuje Petr Bufka.

V areálu tenisového klubu LTC Domažlice na Střelnici s šesti antukovými kurty bude tradičně zázemí celé akce. Pod vedením zkušeného kouče a jeho spolupracovníků tam budou zábavnou formou vstřebávat a rozvíjet hlavně (ale nejen) tenisové dovednosti úplní začátečníci i mírně pokročilí malí sportovci.

„Na děti opět bude každý den od pondělí do pátku čekat několikahodinový tenisový trénink, prokládaný doplňkovými sporty a různými sportovními hrami. Nikdo se nemusí bát, máme připravený i začátečnický výcvik pro úplné nováčky. Na závěr tábora opět připravíme malý turnaj pro všechny účastníky, a protože nejen sportem živ je člověk, tak nebude chybět ani návštěva kina. Snad se do té doby kinosály také postupně otevřou,“ přibližuje osvědčenou náplň Týdnů s tenisem Bufka.

Tábor je určen pro školní děti do 15 let a v tomto roce se uskuteční v termínech 12. až 16. července a 9. až 13. srpna. „Každý den budeme začínat v osm hodin a končit ve čtyři odpoledne. Obědy budou mít děti zajištěny. Stačí tedy, aby měly vlastní tenisové rakety a oblečení vhodné pro sport jako tričko, kraťasy, sportovní boty a dobré je mít i kšiltovku, aby jim nesvítilo sluníčko do očí,“ podává základní informace hlavní pořadatel. Přímo u něj na telefonním čísle 604 829 945 mohou rodiče své děti přihlašovat i získávat další informace.

Cena za jeden týden je 1900 Kč pro členy LTC Domažlice a o padesát korun vyšší pro nečleny. V případě přihlášení rovnou na oba termíny pak 3700 Kč pro členy klubu a 3800 Kč pro ostatní zájemce.

„Už se na všechny malé tenistky a tenisty moc těšíme. Vždycky u nás vládla uvolněná a kamarádská atmosféra, děti si to parádně užily a rády se k nám opět vracejí. Bude tomu určitě stejně i letos,“ konstatuje na závěr Petr Bufka.