Velké finále se konalo v červnu na fotbalovém hřišti u bazénu a hráči byli připraveni podat nejlepší výkony. Některé školky měly velkou podporu rodičů, některé měly i vlastní tým roztleskávaček nebo přišli fandit mladší kamarádi.

Děti se do zápasů opřely hned od začátku a soupeři nenechaly nic zadarmo. Bylo vidět, že po několika dnech baseballu již všichni věděli, co mají na hřišti dělat. Malé baseballisty čekalo posledních pár utkání a na závěr se hrálo o medaile a pohár pro vítěze.

Takto dopadly poslední zápasy, ve kterých si mohly školky polepšit bodově do tabulky: Michlova - Msgre. B. Staška 3:5, Zahradní - Palackého 3:6, Petrovická - Poděbradova 2:8, Msgre. B. Staška - Palackého 3:5, Michlova - Petrovická 2:4, Poděbradova - Zahradní 5:2.

Po krátkém občerstvení a posbírání sil se začalo hrát o medaile. Zápasy to byly velmi vyrovnané a plné zvratů. Všichni ze sebe vydali maximum a na tvářích učitelek byla vidět nervozita a zároveň velké očekávání. Nakonec se dá říct, že si všichni poslední soupeření užili, ať už byl výsledek jakýkoli.

Po sečtení bodů ze všech hracích dnů, byly jednotlivé školky nasazeny do těchto zápasů:

O 5. místo: Zahradní - Michlova 5:4.

O 3. místo: Palackého - Msgre. B. Staška 3:1.

O 1. místo: Poděbradova - Petrovická 4:3.

Na prvním místě v ročníku 2024 skončila MŠ Poděbradova, která těsně zvítězila nad MŠ Petrovická. Všem za celý klub blahopřejeme k dosaženým výsledkům a těšíme se na následující rok, případně na nové členy Wolfs Domažlice.

S přispěním Ondřeje Nováka