Každý kupon pro jednotlivá kola, na kterém soutěžící tipují výsledky deseti vybraných fotbalových zápasů, bude v Domažlickém deníku vycházet nejméně třikrát týdně, a to v pondělí, úterý, ve středu a v rámci možností ještě ve čtvrtek.

Jak se zapojit?
První tip musí soutěžící provést na tištěném kuponu! Pokud se někdo zapojí v průběhu soutěže, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své heslo a ostatní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefon, popř. e–mailovou adresu). Bez těchto údajů nebudete zařazeni do hry! Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci čtyř číslic od 0 do 9 (například 0123).
Každou středu otiskneme průběžné pořadí Tip ligy. V žebříčku vpravo vedle jména tipujícího bude uvedeno startovní číslo, které vám přidělí redakce a které je třeba si zapamatovat. To budete poté uvádět na kuponech při dalším tipování nebo při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole jednou a pod jedním startovním číslem.

Jak tipovat?
1. Pomocí kuponu, který vystřihnete z novin a doručíte na adresu: Redakce Domažlického deníku, Msgre B. Staška 70, Domažlice 344 01 nebo do sběrné schránky Tip ligy Deníku. Obálku s kuponem zřetelně označte slovy Tip liga.
2. Po prvním hlasování na vytištěném kuponu lze tipovat i na internetu: www.domazlicky.denik.cz.

Dokdy hlasovat?
Uzávěrka každého kola je vždy v pátek v 16.00 hodin, uzávěrka tipování po internetu je taktéž v pátek v 16.00 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující razítko odeslání. Kupony přijaté po termínu jsou neplatné!

Bodování
Kupon obsahuje deset zápasů. Tipující u každého z nich zaškrtne 0, 1, nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1 = vítězství domácích, 0 = remíza, 2 = vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný naopak jeden bod ztrácí, tzn. že maximum je 20 bodů, minimum – 10 bodů. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů. Pravidla jsou k nahlédnutí na www.denik.cz.

Supertrefa
Do kolonky Supertrefa hráč napíše celkový počet branek, které padnou ve všech deseti utkáních. Přesnější Supertrefa rozhoduje při určování vítěze kola či stanovování pořadí při rovnosti bodů.

Novinka
Letošní novinkou je soutěž kolektivů, pracovních, rodinných, štamgastů v hospodách, fotbalových fanoušků či mužstev a podobně. Každý tým musí tvořit čtyři hráči, kteří budou soutěžit normálně mezi jednotlivci, ale součet bodů všech čtyř členů týmu se jim započte i do soutěže týmů. Na kuponu najdete kolonku, do které čtveřice různých hráčů musí napsat jméno společného týmu.
Věříme, že tato novinka ještě zvýší atraktivitu Tip ligy. Vítězný tým se může na sklonku června těšit na výhru v podobě uzeného prasátka a soudku piva!

Pro vítěze jednotlivých kol i pro celkově nejlepší tipaře opět chystáme hodnotné ceny s partnery soutěže. Tím hlavním je expert Elektro.