Kupony pro jednotlivá kola, na kterých soutěžící tipují výsledky deseti vybraných fotbalových zápasů, budou v Domažlickém deníku vycházet nejméně třikrát týdně, a to v pondělí, úterý, ve středu a v rámci možností i ve čtvrtek.

Jak se zapojit?
První tip musí soutěžící provést na kuponu vystřiženém z novin! Pokud se někdo zapojí v průběhu soutěže, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své heslo a ostatní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefon, popř. e–mailovou adresu). Bez těchto údajů nebudete zařazeni do hry! Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci čtyř číslic od 0 do 9 (například 0123).

Každou středu otiskneme na stránkách Deníku průběžné pořadí Tip ligy. V žebříčku vpravo vedle jména tipujícího bude uvedeno startovní číslo, které vám přidělí redakce a které je třeba si zapamatovat. To budete poté uvádět na kuponech při dalším tipování nebo při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole jednou a pod jedním startovním číslem.

Jak tipovat?
1. Pomocí kuponu, který vystřihnete z novin a doručíte na adresu: Redakce Domažlického deníku, Msgre B. Staška 70, Domažlice 344 01 nebo do sběrné schránky Tip ligy Deníku. Obálku s kuponem zřetelně označte slovy Tip liga.

Dokdy hlasovat?
Uzávěrka každého kola je vždy v pátek v 16.00 hodin, uzávěrka tipování po internetu je taktéž v pátek v 16.00 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující razítko odeslání. Kupony přijaté po termínu jsou neplatné!

Bodování
Kupon obsahuje deset zápasů. Tipující u každého z nich zaškrtne 0, 1, nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1 = vítězství domácích, 0 = remíza, 2 = vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný naopak jeden bod ztrácí, tzn. že maximum je 20 bodů, minimum – 10 bodů. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů. Pravidla jsou k nahlédnutí na www.denik.cz.

Supertrefa
Do kolonky Supertrefa hráč napíše celkový počet branek, které padnou ve všech deseti utkáních. Přesnější Supertrefa rozhoduje při určování vítěze kola či stanovování pořadí při rovnosti bodů.

Soutěž kolektivů
Soutěžit mohou i kolektivy, pracovní, rodinné, štamgasti v hospodách, fotbaloví fanoušci a podobně. Každý tým musí tvořit čtyři hráči, kteří budou soutěžit normálně mezi jednotlivci, ale součet bodů všech čtyř členů týmu se jim započte i do soutěže týmů. Na kuponu najdete kolonku, do které čtveřice různých hráčů musí napsat jméno společného týmu.

Také týmy se mohou až do uzávěrky přihlášek hlásit dodatečně v průběhu soutěže, podmínkou však je, že alespoň dva ze čtveřice hráčů musí být nováčci v Tip lize. Nejlepší týmy se mohou na sklonku června těšit na výhry v podobě obřího dárkového koše, selátka či soudku piva!

Ceny
Nejlepší tipaři celé soutěže se mohou na konci těšit na elektroniku a další hodnotné ceny. Cenami APM odměníme i soutěžící na 50., 100., 150., 200., 250., 300., 350. místě atd. Také pro vítěze každého ze třinácti kol bude čekat v redakci pěkná cena. Do některých kol chystáme společně s našimi partnery speciální ´balíčky´. Minulou sezonu měly úspěch Indiánské balíčky se suvenýry HC Plzeň, sady značkových dárkových předmětů londýnské Chelsea a Arsenalu.

Jarní část Tip ligy, do které jdou spolu s námi Meclovská zemědělská a.s., Pěstitelská pálenice Starý Klíčov, APM Automotive Kdyně, restaurace Dubina v Domažlicích, restaurace Kavkaz v Domažlicích, restaurace U Sv. Jána Trhanov, sportovně – rekreační centrum v Rybníku, domažlická společnost Dotiko, společnost Alutor ze Staňkova a další firmy, začneme hodně zostra. Vítěz 1. kola si bude moci vybrat některý z originálních dárků FC Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Juventus Turín a AC Milán. Takže neváhejte a začněte tipovat v jednotlivcích i v týmech, Věříme, že se s námi budete celé jaro dobře bavit, protože hlavně od toho tu Tip liga je!