Vítězem podzimní Tip ligy se stal Tomáš Černý z Meclova. Během třinácti kol získal celkem 114 bodů. Od Zuzany Löflerové ze společnosti Expert Elektro, zástupkyně generálního partnera soutěže, proto v pondělí v podvečer převzal hlavní cenu v podobě televize. „Šlo mi spíše tipování na nižší soutěže. Třeba třetiligovou Jiskru jsem neuhodl snad ani jednou," uvedl vítěz při přebírání cen.

Na druhé místo v konečném pořadí se mocným finišem v závěrečných kolech vyhoupl Martin Vogeltanz z Mašovic. Ten jako hlavní cenu získal tablet a z dalších cen uvítal především suvenýry Jiskry Domažlice, neboť jeho dcera za tento tým hraje.

Obrovskou radost z mobilu měla Aneta Hřebíková, která skončila třetí.

I letos byly vyhlášeny Ceny APM, sponzorované společností APM Automotive Kdyně, která věnuje užitečné potřeby pro motoristy a další dárky. Na ty měli nárok padesátá v celkovém pořadí Marie Rynešová z Mimova, 100. Roman Pešta z Hostouně, 150. František Budka z Domažlic, 200. Veronika Šatrová z Domažlic, 250. Václav Landrgott z Bělé nad Radbuzou a 300. Jaroslav Rádl z Radonic. 

V soutěži týmů, do které se tentokrát zapojilo dokonce už pětapadesát kolektivů, platí, že vítěz bere vše. Vítězný tým Maccabi Tel Aviv ve složení H. Černá, A. Hřebíková, J. Kapic a R. Černý si pochutnal na prasátku věnovaném Meclovskou zemědělskou a.s. a soudku piva z Koutského pivovaru.

Děkujeme všem soutěžícím za účast a vytrvalost, stejně tak děkujeme partnerům Tip ligy za ceny, které do soutěže věnovali a které jsme všechny mohli mezi čtenáře Domažlického deníku rozdělit.