V sobotu 1. 5. 2010: Divizní A mužstvo zajíždí na půdu Slavoje Plzeň A. Podle místopředsedy Hynka Šindeláře by se mělo jednat o vyrovnané utkání a šanci na vítězství určitě Jiskra má. Na utkání odcestují v předpokládané sestavě Patrik Říha, Lukáš Böhm, Petr Bufka, Saša Bilek, Jirka Kužela. Chybět bude letitá opora Luděk Hlavatý pro zranění. Děvčata nastoupí již v tradiční sestavě Vendula Petříková, Martina Králová, které letos doplní posila z Litvínova Veronika Prokopová.

B mužstvo bude hrát oblastní přebor v Klatovech s C družstvem místního LTC. I zde se na naší straně čeká nejsilnější možná sestava ve složení: Kozina, Drozda, Hůtta, Meindl, Huml, Dvořáková, Gožďálová a Faschingbauerová. Klatovy jsou v duelu favority a naše hráče nečeká nic jednoduchého.

V neděli 2. 5. 2010: Dorost Jiskry zajíždí k zápasu do Ostrova nad Ohří k utkání s místním TC. „Je to nový soupeř, který se letos účastní soutěže poprvé, a netušíme, jak silné družstvo sestavil,“ říká Šindelář, působící v oddíle také jako trenér dorostenců, a pokračuje: „U ml. žactva (kategorie 10 - 13 let), které hraje v Habartově s místním TK je to obdobné, ale obráceně. Družstvo jsme po letech přihlásili nově my, stejně jako se letos úplně poprvé zkoušíme zapojit do projektu „babytenis“ (kategorie 8 - 9 let).“ Toto družstvo pod vedením pí. Volfíkové hraje v Klatovech na kurtech SKP u nemocnice.