Opravu financovalo město za přispění Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. V říjnu 2009 se opravily první dva centrální kurty, v dubnu 2010 pak prošly rekonstrukcí zbývající 4 včetně tréninkové stěny, oplocení a závlahy.


Na kurtech v Domažlicích se vystřídala řada zvučných jmen, jako například Věra Suková, finalistka Wimbledionu, Adolf Kacovský, což byl první trenér nedávné světové jedničky Rogera Federera.

Především tradičního a prestižního Přeboru Chodska dospělých, který se letos uskuteční po 52., se účastnili pravidelně přední čeští tenisté a daviscupoví reprezentanti jako např. Petr Huťka či Jan Kukal, bývalá světová hráčka Hana Mandlíková a další. Hrál zde i Tomáš Šmíd, vítěz Davis Cupu, a to v rámci celostátního žákovského turnaje Memoriálu Rudolfa Schafera.

Z Domažlic do světa se vydala rovněž řada odchovanců. Z nich jmenujme Rostislava Piskáčka, který byl svého času na 2. místě celostátního žebříčku, jeho sestra Nataša, která byla v žebříčku pátá. Nesmíme zapomenout na Jana Říhu, finalistu halového mistrovství ČSR. Mezi výborné odchovance patří Pavel Říha, Petr Bufka, Tomáš Jung a další.

Nyní má tenisový klub okolo sto třicet aktivních členů. Hraje tu 6 družstev, z nichž „A“ tým dospělých působilo dlouhá léta až do letoška v divizi, v letech 1996 a 1997 dokonce ve 2. lize, což je třetí nejvyšší soutěž