„A“ družstvo nastoupilo k zápasu, v němž byl favoritem soupeř TK Škoda Plzeň. První dva muži Říha a Bufka vyhráli těsně dvouhry a položili základ úspěšnému výsledku. Děvčata pak vývoj utkání zdramatizovala, když obě dvouhry prohrála. Do zbývajících dvouher nastoupili v barvách Jiskry Böhm a Bilek. I když Bilek za stavu 4:5 odvracel tři mečboly, oba zástupci domácího oddílu své zápasy v dramatických koncovkách třetích setů vyhráli. Rozhodující bod přidaly ženy ve čtyřhře. Na tu přijela pomoci nestárnoucí Nataša Faschingbauerová a s pomocí Prokopové zápas rozhodly i proti favoritkám. Výhra Bufky s Říhou a prohra Böhma s Bilekem ve zbývajících utkáních už jen upravily výsledek na konečných 6:3 pro Jiskru.


Další drama svedlo B družstvo Jiskry se Sušicí. Domažličané opět nebyli favority a opět uspěli, byť v součtu her i setů byli lepší hosté. Skóre bodů po skončení utkání však bylo aktivnější pro domácí, 5:4. Družstvo už nastoupilo posílené o nadějného dorostence T. Drozdu a to také přineslo do konečného výsledku dva body, které rozhodly. Z prvních pěti zápasů získali tenisté Jiskry pouze bod a prohrávali 1:4. Pak se jim ale podařilo výsledek otočit na 5:4. Body připsali ve dvouhře Drozda a Huml a všechny čtyřhry Gožďálová - Dvořáková, Huml – Meindl a Kozina Š. – Drozda.

Starší žáci jako jediní zajížděli k utkání do Plzně na Škodovku a na dvorcích soupeře smolně prohráli 5:4. Body získaly stálé opory Penzenstadler, Jahn i Žák. Čtvrtý bod přidali Penzenstadler s Žákem ve čtyřhře. To ale nestačilo. Ukázalo se, že bude těžké zacelit místo po odchodu M. Nováka z hostování zpět do Lavisu.

Mladší žáci po deklasu Habartova v minulém kole 9:0 si i tentokrát poradili se soupeřem z M. Lázní a body získali postupně Bureš, Karasová, Hajznerová a Dvořák. K celkovému výsledku 6:3 přispěly bodové zisky ze čtyřhry Karasová - Zoubková a Karban s Dvořákem. Velkou vůli po vítězství prokázal Pavel Bureš, který bojoval až do úplného vyčerpání a s velkými puchýři.

Dorostenci měli volno, proto poslední zápas, který se na nových kurtech sehrál, byl nedělní Babytenis s okresním rivalem z Lavisu H. Týn. Utkání skončilo 3:3 a i počet vyhraných setů byl 7:7. V tuto chvíli nastoupilo pravidlo, kdy o vítězi rozhodne výsledek prvního zápasu tj. jedniček týmů. V tom vyhrál domácí Aleš Karas, a tak mohli na Střelnici slavit úplnou sbírku bodů.