Domažlickou Jiskru na druhém místě přeskočilo ´áčko´ klenečského Spartaku po jasném vítězství 4:1 nad Kdyní A. Důležitý krok k udržení v soutěži udělali tenisté Jekyll-Hyde, kteří zaznamenali druhou výhru, když zvítězili v Babylonu 4:1. Druhé třídě vládnou Drinkers, kteří vyhráli všech dosavadních pět utkání a směřují k vytouženému postupu do I. třídy.

I. třída 6. kolo: Kdyně A - Klenčí A 1:4 (Kuba – Hůla 4/6 3/6; Schneider ml. – Kubec 1/6 2/6; Šustek, Pavlica – Kubec, Dvorský 1/6 4/6; Kuba – Kubec 7/5 1/6 6/2; Pavlica – Dvorský 1/6 2/6); Dynamo H.Týn A - Jiskra Domažlice 3:2 (Šaloun - Novák 6/2 6/1; Barnáš - Duba 1/6 6:7; Šaloun, Barnáš - Duba, Novák 7/5 6/3; Barnáš - Novák 6/0 6/0; Šaloun - Duba 5/7 2/6); Holýšov A - Koloveč 3:2 (Ruský - Hruška J. 6/7(7) 6/4 4/6; Dvorský - Hájek 6/0 6/0; Dvorský, Peteřík - Hruška J., Hájek 7/5 3/6 1/6; Vrba - Hájek 0/6 7/5 7/6(2); Peteřík - Hruška L. 7/5 5/2 scr. Koloveč); Babylon - Jekyll&Hyde 1:4 (Brož – Hlaváč 1/6 1/6; Cenefels – Havlovic 6/4 6/4; Čapek, Slepička – Hlaváč, Pivoňka 0/6 3/6; Čapek – Hlaváč 1/6 4/6; Slepička – Havlovic 3/6 2/6).

Tabulka I. třída

1. Dynamo H.Týn A ⋌ 6 6 0 25:3 12
2. Klenčí A ⋌ 6 5 1 20:8 11
3. Jiskra Domažlice ⋌ 6 4 2 19:9 10
4. Holýšov A ⋌ 6 3 3 12:18 9
5. Koloveč ⋌ 6 2 4 13:17 8
6. Jekyll & Hyde ⋌ 6 2 4 10:18 8
7. Kdyně A ⋌ 5 1 4 8:17 6
8. Babylon ⋌ 5 0 5 3:21 5

II. třída 4. kolo: SKP Domažlice - Drinkers 1:4 (Kuneš – Uhlíř 2/6 0/6; Hartmann – Šindelář 6/7 1/6; Stodola, Vencel – Červený, Říha 3/6 1/6; Stodola – Uhlíř 0/6 2/6; Hartmann – Kortus 6/3 6/3). 6. kolo: Dynamo H.Týn B - SKP Domažlice 4:1 (Kříž – Stodola 3/6 1/6; Cunninghame – Hartmanová 7/6 6/4; Bílek, Cunninghame – Stodola, Hartmanová 6/2 6/2; Cunninghame – Kuneš 6/1 6/2; Barnáš – Vencl 6/4 6/4); Klenčí B - Poběžovice A 1:4 (Smazal – Vaněk 4/6 2/6; Kuneš – Kraml 0/6 1/6; Kuneš, Knop – Vaněk, Kraml 4/6 5/7; Vejmelka – Kraml 0/6 4/6; Smazal – Kuneš V. 6/1 7/5); Staňkov A - Holýšov B 0:4 (Vavrica – Lampa 6/4 1/6 2/6; Varta – Šimandl 7/5 4/6 4/6; Nový, Varta – Lampa, Koucký 1/6 1/6; Nový – Koucký 2/6 6/7); Drinkers - Kdyně B 4:1 (Šindelář – Szabo 3/6 6/1 6/1; Červený – Ženíšek 6/0 6/2; Kozina, Říha – Mochura, Suchý 2/6 7/5 6/1; Šindelář – Ženíšek 7/6 6/2; Kozina – Szabo 4/6 3/6).

Tabulka II. třída

1. Drinkers ⋌ 5 5 0 19:6 10
2. Klenčí B ⋌ 6 4 2 19:11 10
3. Poběžovice A ⋌ 5 4 1 18:5 9
4. Holýšov B ⋌ 5 4 1 17:6 9
5. Staňkov A ⋌ 6 3 3 11:17 9
6. Dynamo H.Týn B ⋌ 6 1 5 11:19 7
7. Kdyně B ⋌ 6 1 5 8:21 7
8. SKP Domažlice ⋌ 5 0 5 3:20 5


III. třída 6. kolo: Díly - Holýšov C 4:1 (Babka - Lerch 2/6 6/2 6/2; Ulman - Tiefenbach 3/6 0/6; Ulman, Váchal - Tiefenbach , Vrba 6/1 6/4; Buršík V. - Tiefenbach 6/3 7/5; Váchal - Lerch 6/0 6/2); Holýšov D - Šumava D 2:3 (Bogner – Fliegel 6/3 6/1; Vejskal – Hanačík 1/6 1/6; Bogner, Rauchová – Fliegel, Majoroš 0/6 2/6; Gütter – Hanačík 1/6 1/6; Bogner – Majoroš 6/1 6/3); Klenčí p/Č C - Mimov 3:2 (Houdek – Vrána 4/6 3/6; Pajma M. – Palenčár 6/4 4/6 3/6; Heidler, Pajma P. – Vrána, Palenčár 7/6 6/4; Heidler – Palenčár 6/1 6/4; Pajma P. – Vrána 6/4 7/5); Šumava B - Horní Kamenice 1:4 (Novák - Vorel 6/4 6/3; Steinbach – Duffek 3/6 1/6; Novák, Fencl - Duffek, Hána 7/6 3/6 2/6; Hůtta – Vorel 3/6 6/2 4/6; Fencl – Hána 1/6 6/7).

Tabulka III. třída

1. Šumava D ⋌ 6 6 0 23:7 12
2. Klenčí C ⋌ 6 4 2 17:13 10
3. Horní Kamenice ⋌ 5 4 1 15:10 9
4. Mimov ⋌ 6 3 3 16:14 9
5. Holýšov C ⋌ 6 3 3 13:17 9
6. Díly ⋌ 5 2 3 10:15 7
7. Šumava B ⋌ 6 1 5 12:18 7
8. Holýšov D ⋌ 6 0 6 9:21 6

IV. třída 6. kolo: Staňkov B - Poběžovice C odloženo na 19. 6.; Poběžovice B - Šumava C 0:4 (Konopík - Kašpar 2/6 7/6 3/6; Podskalský - Sladký V. 0/6 5/7; Konopík, Lešek - Sladký J., Kašpar 5/7 4/6; Lešek - Sladký V. 2/6 5/7); Kdyně C - Klenčí p/Č D 1:4 (Löffelmannová – Psutka 4/6 6/4 3/6; Märzová – Vejmelka 2/6 2/6; Märzová, Kacerovská – Vejmelka, Helcl 2/6 0/6; Löffelmannová – Helcl 6/0 6/1; Šustková – Psutka 1/6 0/6); Amatér Tým Game - Staňkov C odloženo na 26. 6.

Tabulka IV. třída

1. Staňkov C 5 5 0 19:4 10
2. Amatér Tým Game5 4 1 12:8 9
3. Klenčí D 5 3 2 15:10 8
4. Šumava C 4 3 1 14:5 7
5. Poběžovice B 5 2 3 10:13 7
6. Kdyně C 5 1 4 5:19 6
7. Poběžovice C 4 1 3 7:12 5
8. Staňkov B 5 0 5 4:20 5