Dvě vítězství na svém kontě má také další favorit soutěže, hráči A-týmu horšovskotýnského Dynama a dělí se tak o první příčku v tabulce s domažlickou Jiskrou. Ve II. třídě vyzněl souboj nováčka ze Staňkova a rezervy klenečského Spartaku, která loni sestoupila z první třídy, jednoznačně pro klenečské hráče a to v poměru 5:0.

I. třída

1.-2. Jiskra Domažlice ⋌ 2 2 0 7:1 4
1.-2. Dynamo HTýn A ⋌ 2 2 0 7:1 4
3. Koloveč ⋌ 2 1 1 6:4 3
4. Klenčí A ⋌ 2 1 1 3:5 3
5. Kdyně A ⋌ 1 1 0 3:2 2
6. Holýšov A ⋌2 0 2 3:7 2
7. Jekyll&Hyde ⋌2 0 2 1:7 2
8. Babylon ⋌ 1 0 1 2:3 1

2. kolo: Koloveč - Klenčí A 2:3 (Hruška – Dvorský 5/7 6/3 5/7; Hájek – Kubec 6/3 6/7(5) 6/4; Hruška, Hájek – Dvorský, Hůla 5/7 4/6; Hruška – Hůla 0/6 2/6; Hájek – Dvorský 4/6 6/2 7/5); Jiskra Domažlice - Jekyll&Hyde 3:0 (Beránek – Pivoňka 6/2 6/1; Novák – Havlovic 7/6(3) 7/5; Novák, Beránek – Havlovic, Pivoňka 6/2 6/2); Kdyně A – Babylon odloženo na 25. června; Dynamo H.Týn A - Holýšov A 4:1 (Barnáš - Vrba 6/1 6/2; Šaloun - Ruský 6/2 6/3; Barnáš, Šaloun - Vrba, Tiefenbach 6/0 6/1; Barnáš - Vaněk 6/0 6/2; Drofa - Ruský 1/6 2/6).

II. třída

1. Klenčí B ⋌ 2 2 0 10:0 4
2. Staňkov A ⋌ 2 1 1 4:6 3
3. Poběžovice A ⋌ 1 1 0 5:0 2
4. Holýšov B ⋌ 1 1 0 4:0 2
5. Drinkers ⋌ 1 1 0 3:2 2
6. Dynamo HTýn B ⋌ 2 0 2 3:7 2
7. Kdyně B ⋌ 2 0 2 0:9 2
8. SKP Domažlice ⋌ 1 0 1 0:5 1

2. kolo: Holýšov B - SKP Domažlice 25. června; Poběžovice A - Kdyně B 5:0 (Vaněk - Ženíšek 7/5 6/3; Kraml - Szabo 6/4 6/1; Vaněk, Kraml – Kaliánko, Stajko 6/1 6/2; Kuneš - Szabo 6/4 6/0; Vaněk - Kaliánko 6/1 6/2); Dynamo H.Týn B - Drinkers 2:3 (Kříž – Šindelář 4/6 2/6; Kreysa – Uhlíř 3/6 1/6; Říha, Šindelář – Bílek, Říha 6/4 7/5; Barnáš - Uhlíř 2/6 2/6; Mathauser - Kortus 6/4 6/3); Klenčí B - Staňkov A 5:0 (Smazal – Vavrica 6/2 6/7 6/2; Vejmelka – Němec 6/2 6/4; Vejmelka, Knop – Malík, Varta 6/4 6/4; Smazal – Nový 6/4 6/3; Knop – Malík 6/3 6/3).

III. třída

1. Šumava D ⋌ 2 2 0 8:2 4
2. Klenčí C ⋌ 2 2 0 7:3 4
3. Holýšov C ⋌ 2 1 1 6:4 3
4. Mimov ⋌2 1 1 5:5 3
5. Horní Kamenice 2 1 1 4:6 3
6. Holýšov D ⋌ 2 0 2 3:7 2
7.-8. Šumava B ⋌ 1 0 1 1:4 1
7.-8. Díly ⋌ 1 0 1 1:4 1

2. kolo: Mimov - Holýšov C 3:2 (Vrána - Tiefenbach 6/0 6/4; Ryneš – Kocour 6/7 3/6; Vrána, Palenčár - Kocour,Vrba 6/3 6/0; Vrána - Kocour 4/6 3/6; Palenčár - Vrba 6/1 6/2); Šumava D - Horní Kamenice 4:1 (Fliegel - Vorel 6/1 6/2; Majoroš - Bešta 2/6 2/6; Fliegel, Majoroš - Bešta, Duffek 6/2 6/4; Fliegel - Duffek 6/2 6/2; Majoroš - Vorel 6/4 6/4); Díly - Šumava B 1:0 přeloženo na 20.5.2011 (Buršík M. – Novák 6/3 6/3); Holýšov D - Klenčí C 2:3 (Bogner – Pajma 6/4 6/0; Vejskal – Heidler 4/6 1/6; Bogner, Rauchová – Heidler, Houdek 5/7 3/6; Bogner – Řezníček 6/2 6/2; Dvorský – Pajma 1/6 2/6).

IV. třída

1. Staňkov C ⋌ 2 2 0 8:2 4
2.-3. Šumava C ⋌2 1 1 5:5 3
2.-3. Amatér Tým Game ⋌2 1 1 5:5 3
4. Klenčí D ⋌ 2 1 1 4:6 3
5. Poběžovice B ⋌ 1 1 0 5:0 2
6. Kdyně C ⋌ 1 1 0 3:2 2
7. Staňkov B ⋌ 2 0 2 3:7 2
8. Poběžovice C ⋌  2 0 2 2:8 2

2. kolo: Staňkov B - Amatér Tým Game 1:4 (Zídek – Krutina 1/6 0/6; Rada – Hikl 0/6 0/6; Zídek, Štengl – Peteřík, Krutina 2/6 3/6; Beránková – Sklenář 6/2 4/6 6/2; Štengl – Peteřík 1/6 0/6); Poběžovice B - Kdyně C odloženo na 25. 6.; Klenčí D - Poběžovice C 3:2 (Helcl – Král 1/6 3/6; Van Anh Luu – Hlavsa 6/1 6/2; Knop, Helcl – Král, Hlavsa 6/4 7/6(1); Vejmelka – Mikolášek 6/2 6/0; Van Anh Luu – Král 4/6 6/2 1/6); Šumava C - Staňkov C 1:4 (Kašpar - Šleis 1/6 1/6; Sladký V. - Mandík 6/2 7/5; Sladký J., Kabourek - Šleis, Žáček 3/6 4/6; Sladký J. - Žáček 6/2 1/6 3/6; Sladký V. - Šleis 6/7 1/6).