Dopoledne se rozehrály základní skupiny na jeden set, které rozdělily zúčastněné dvojice na ty šťastnější a méně šťastné pro odpolední zápasy ve finálové skupině a ve skupině útěchy. Vznikly tím výkonnostně vyrovnané zápasy plné dramatických okamžiků. Nad vším se ovšem vznášela novoroční pohoda a radost z odvedeného výkonu.

Ten nejlepší výkon, jenž přinesl první vítězství v novém ročníku seriálu, předvedla dvojice Petr Lampa a Jan Zdychynec z Holýšova. Druzí skončili Cilka Hartmann z Waldmünchenu s Jaroslavem Lukáškem z Klenčí. Vítězství holýšovských tenistů však bylo do posledního okamžiku vážně ohroženo. Domažlická dvojice Jiří Pivoňka a Hynek Šindelář mohla vítězstvím v posledním zápasu dne s hosty z Nýrska – Janem Turečkem a Rosťou Raškem strhnout celkové vítězství na svou stranu. Tento důležitý zápas probíhal ve vítězných vlnách, kdy se obě dvojice střídaly ve vedení. Domažlická dvojice pak několika chybami v závěru nabídla vítězství soupeři a ten jím nepohrdl. Třetí tak tedy skončili Nýrští a čtvrtí Domažličtí.

Na dalších místech se umístily německé páry Roland Welner – Johan Werner, Roland Hahn – Norbert Werner, Alex Diling – Tomas Spitzenberger, střídavě odděleny v pořadí českými dvojicemi Dušan Gallo – Karel Dolejš a Jan Vaněk – Natálka Bartošová.

Dotiko Tenis Tour O pohár starosty města Domažlice, jak oficiálně zní celý název seriálu, výsledkově sdružuje dvacet turnajů ve dvouhře a hlavně ve čtyřhře, které se konají v sedmi městech a obcích – v Domažlicích, Horšovském Týně, Babyloně, Holýšově, Staňkově, Poběžovicích a zimní část v tenisové hale ve Waldmünchenu. Na podzim pak každoročně z výsledků vyplyne nejlepší amatérský tenista. Pravidla a další podrobnosti najdete na www.tenistour.cz .

Záštitu nad touto soutěží a poháry pro nejlepší věnuje každoročně starosta města Domažlice Miroslav Mach a Jaroslav Ticháček prostřednictvím své firmy Dotiko věnuje finanční prostředky na odměny pro nejlepší.

Na další tenisové turnaje ve čtyřhře organizátoři Dotiko Tenis Tour zvou v sobotu 21. ledna a v sobotu 25. února, dvouhra je jako každý rok v plánu na velikonoční sobotu. (hys, tau)