Turnaje se zúčastnilo po několika omluvách pouze sedm hráčů. Ti byli rozlosováni do dvou skupin, kde se utkal každý s každým na devět gamů. První dva z obou skupin postoupili do čtvrtfinále a vítězové do finále.

Do první skupiny byli nalosováni Jan Vacík z domácího oddílu, Pavel Hájek z Kolovče, Tomáš Egri z Holýšova a Josef Vavrica opět ze Staňkova. Ve druhé skupině byli Lukáš Auervek z České Kubice, Václav Barnáš z H. Týna a Zdeněk Nový ze Staňkova. Z první skupiny postoupili Pavel Hájek a Josef Vavrica a ze druhé Václav Barnáš a Lukáš Auervek. Čtvrtfinále se ale muselo kvůli dešti dohrávat v Horšovském Týně, na domácích kurtech Václava Barnáše, což byla pro něj velká výhoda a po porážce Josefa Vavrici porazil ve finále i Pavla Hájka a celý turnaj zaslouženě vyhrál. Druhý skončil Hájek, který ve čtvrtfinále porazil Lukáše Auerveka. Na třetím místě skončil Josef Vavrica z pořadatelského klubu, který porazil Lukáše Auerveka, jenž tedy skončil čtvrtý.

Další pořadí: 5. Jan Vacík, 6. Zdeněk Nový a 7. Tomáš Egri po statečném výkonu.

Celý turnaj proběhl ve velice přátelské atmosféře, která k tomuto sportu dozajista patří. Všichni se již těší na další ročník. Zvláštní poděkování patří Václavu Barnášovi a Pavlu Hájkovi, kteří finálový zápas dohrávali už v dešti v pozdních odpoledních hodinách. Příští rok se turnaj bude opakovat s příslibem větší účasti. Všem startujícím patří dík.