I. třída

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. Dynamo H. Týn A⋌ 7 7 0 28:3 14
2. Babylon A ⋌7 5 2 20:10 12
3. Babylon B ⋌7 4 3 16:15 11
4. Koloveč A ⋌ 7 3 4 15:18 10
5. Holýšov A ⋌7 3 4 15:20 10
6. Klenčí p/Č A ⋌ 7 2 5 10:17 9
7. Poběžovice A ⋌ 7 2 5 12:20 9
8. Jekyll&Hyde ⋌7 2 5 9:22 9

7. kolo: Poběžovice A – Babylon B 3:2 (Vaněk – Konop 7/6 7/5; Auervek – Volák 6/2 6/4; Vaněk, Auervek – Beránek, Volák 4/6 1/6; Vaněk – Volák 6/3 6/4; Auervek – Beránek 5/7 2/6). Holýšov A – Dynamo H. Týn A 1:4 (Ruský – Šaloun 3/6 1/6; Dvorský – Barnáš 6/1 7/5; Vrba, Tiefenbach – Šaloun, Barnáš 2/6 2/6; Vaněk – Barnáš 0/6 1/6; Hořan – Šaloun 2/6 3/6). Jekyll&Hyde – Koloveč A 4:1 (Hlaváč – Hruška Lukáš 6/1 6/0; Šindelář – Hruška Ladislav 6/1 6/2; Šindelář, Pivoňka – Hruška Jaroslav a Ladislav 6/4 4/6 6/1; Pivoňka – Hruška Lukáš 3/6 5/7; Hlaváč – Hruška J. 5/7 6/4 6/0). Babylon A – Klenčí A 3:0 (Duba – Hula 6/4 6/4; Drozda – Vejmelka 6/3 6/3; Duba, Drozda – Hula, Vejmelka 6/2 6/4).

II. třída

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. Hlohovčice ⋌7 6 1 22:10 13
2. Holýšov B ⋌7 4 3 19:15 11
3. Klenčí B ⋌ 6 4 2 19:10 10
4. Šumava D ⋌ 7 3 4 13:17 10
5. Dynamo H. Týn B ⋌ 7 3 4 12:17 10
6. Horní Kamenice ⋌ 6 2 4 12:16 8
7. Staňkov A ⋌6 2 4 9:16 8
8. Kdyně A ⋌ 6 2 4 10:18 8

7. kolo: Šumava D – Holýšov B 1:3 (Hůtta – Lampa 4/6 6/7; Sladký – Koucký 1/6 1/6; Hůtta, Fliegel – Lampa, Zezulka 4/6 7/5 3/6; Sladký – Zimola 6/2 6/0). Kdyně A – H. Kamenice 3:2 (Špička – Vorel 6/0 6/0; Schneider – Hána 6/3 7/5; Špička, Schneider – Hána, Vorel 6/3 6/1; Schneider – Dufek 6/3 3/6 4/6; Šustek – Kocour 4/6 2/6). H. Týn B – Hlohovčice 0:3 (Kříž – Mandík K. 4/6 3/6; Barnáš – Majer 6/2 3/6 5/7; Kříž, Barnáš – Mandík P., Vostracký 4/6 6/7(2)). Klenčí B – Staňkov A 4:1 (Lukášek – Cenefels P. 4/6 1/6; Řezníček – Vavrica 6/1 6/3; Lukášek, Kuneš – Varta, Vavrica 0/6 6/1 6/3; Řezníček – Cenefels F. 6/1 6/2; Lukášek – Vavrica 7/5 6/4).

III. třída

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. Kdyně B ⋌ 7 6 1 20:9 13
2. Poběžovice B ⋌ 6 6 0 23:5 12
3. Holýšov C ⋌ 7 4 3 17:17 11
4. Koloveč B ⋌6 4 2 18:12 10
5. Mimov ⋌ 6 3 3 12:13 9
6. Klenčí C ⋌7 1 6 15:20 8
6. SKP Domažlice ⋌6 2 4 12:18 8
7. Klenčí D ⋌ 7 0 7 4:27 7

7. kolo: Klenčí C – Mimov 2:3 (Vejmelka – Hrdina 4/6 4/6; Pajma M. – Palenčár 7/5 6/0; Pajma M. a P. – Palenčár, Ryneš 6/4 6/4; Pajma P. – Palenčár 2/6 2/6; Hana – Hrdina 4/6 0/6). Koloveč B - Poběžovice B 2:3 (Zoubek – Podskalský 6/4 6/2; Hajzner – Kuneš 2/6 1/6; Mašek, Kadlec – Kuneš, Lešek 4/6 6/4 1/6; Zoubek – Lešek 7/5 6/2; Hajznerová – Císler 2/6 1/6). SKP Domažlice – Holýšov C 2:3 (Kuneš – Zdychynec 0/6 3/6; Vencel – Lerch 6/2 6/3; Kuneš, Vencel – Zdychynec, Vrba 6/7(1) 7/5 6/3; Vencel – Zdychynec 3/6 3/6; Kuneš – Tiefenbach 0/6 2/6). Klenčí D – Kdyně B 0:3 (Helcl – Ženíšek 1/6 0/6; Luu Van Anh – Szabo 4/6 6/3 4/6; Helcl, Hlavsa – Ženíšek, Suchý 1/6 0/6).

IV. třída

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. ⋌Šumava B
2. ⋌Mrákov
3. ⋌ Jiskra Domažlice
4. ⋌ Staňkov B
5.-6. ⋌Šumava A
5.-6. ⋌Díly
7. ⋌Holýšov D
8. ⋌Šumava C
9. ⋌ Rogerovy děti
10. ⋌ Poběžovice C

O konečné pořadí ve IV. třídě: Mrákov – Šumava B 1:3 (Horák – Beneš 2/6 6/2 4/6; Dufek – Steinbach 7/6(9) 2/6 5/7; Stýskal M. a J. – Steinbach, Mašl 2/6 4/6; Stýskal J. – Beneš 6/4 6/4). Staňkov B – Jiskra Domažlice 1:4 (Mandík – Čížek 6/7 1/6; Rada – Jandečka 0/6 1/6; Vacík, Štěpán – Jandečka, Le 3/6 2/6; Beránková – Votava 3/6 2/6; Vacík – Čížek 3/6 6/4 6/3). Šumava A – Díly odloženo na 28. 6. 9:00. Šumava C – Holýšov D 2:3 (Kašpar – Dvorský 6/1 6/2; Pípal – Bogner 2/6 1/6; Novák, Kabourek – Dvorský, Bogner 3/6 6/7; Novák – Bogner 3/6 1/6; Sladký – Dvorský 6/1 6/2). Rogerovy děti – Poběžovice C 3:2 (Dufek – Duffek 6/2 5/7 6/4; Budka – Veselák 3/6 6/7; Petržík, Kment – Duffek, Kuneš 6/4 6/3; Petržík – Kuneš 2/6 4/6; Dufek – Veselák 3/6 6/1 6/1).