Ačkoliv se posledních ročníků zúčastňovali převážně jen hráči z bližšího okolí, i letos se našel tenista, který do Klenčí vážil cestu ze Strakonic nejen v sobotu, ale i v neděli. Takže i přes rozmary počasí (i v neděli se díky průtrži cca hodinu nehrálo) se nakonec turnaj povedl, všichni tenisté si dostatečně zahráli, turnaj hodnotili jako vydařený, a to nejen po stránce tenisové, ale i společenské – turnajem vládla pohoda a dobrá nálada, šlo nejen o tenisu, ale i o setkání kamarádů a přátel tenis, přijelo se podívat i několik dlouholetých věrných příznivců turnaje – bývalých hráčů. Jako každý rok přišli i diváci a bylo zajištěno vynikající občerstvení.

Vzhledem k tomu, že se hrálo pouze v neděli a vzhledem k počtu účastníků byly kategorie sloučeny (ve dvouhře startovalo 10 hráčů, 4 pak hráli útěchu a do čtyřher se přihlásilo 5 párů).

Z vítězství ve dvouhrách se radoval nestárnoucí Václav Šaloun z H. Týna, čtyřhru pak vyhráli místní Pavlové Vejmelka a Smazal. Fr. Novák se radoval z vítězství v útěše. ⋌Autor: Václav Dvorský

Výsledky dvouhra: Hojda (1971) – Knop (1940) 6:2, 3:6, 6:1, Cenefels – Houdek 6:1, 6:1, Šaloun – Helcl 6:0, 6:1, Beránek – Fiala 6:2, 6:3, Cenefels – Hojda 4:6, 6:1, 1:0 scr. Hojda, Šaloun – Beránek – scr. Beránek, Šaloun V. – Cenefels 6:3, 6:3. Útěcha – finále: Novák Fr. – Helcl 6:3, 6:1. Debl na 1 set, finále: Smazal, Vejmelka – Šaloun, Drofa – 7:5.