Na Střelnici by tak měl být k vidění špičkový tenis, protože Říha má za sebou působení v extralize, kterou hrál za Slavii Plzeň. Dlouhá léta působil i v Německu. Titul halového mistra získal i jeho bratr Pavel.

Kromě šestatřicetiletého Jana Říhy tvoří divizní tým Jiskry jmenovec Patrik Říha, bývalý žákovský reprezentant, který se v minulosti utkal například s Nadalem, Murrayem, Gasquetem a dalšími dnes světovými esy. Dále jsou v něm bývalý junorský reprezentant Petr Bufka, Lukáš Böhm, Pavel Faschingbauer, Jiří Kužela, bývalý hráč Prostějova, a za ženy Veronika Prokopová, v minulosti č. 4 českého žebříčku. Jiskru pro boje ve čtvrté nejvyšší tenisové soutěži posílí teprve šestnáctiletý německý talent Christoph Patzanovsky, Přeborník Bavorska do 18 let.

„Nemáme postupové ambice, ačkoli by na něj takto složený tým mít mohl. Ale II. liga je nesmírně těžká soutěž, kterou by pak v Domažlicích nebylo s kým hrát. Navíc je otázka, kolik času bude Honza mít na hraní za Domažlice, protože má ještě další povinnosti. Letošní sezona tak bude spíše testovací," vysvětluje Hynek Šindelář, místopředseda tenisové Jiskry.