I. třída

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. Dynamo H. Týn A⋌4 4 0 18:0 8
2. Babylon A ⋌4 3 1 12:5 7
3. Klenčí p/Č A ⋌ 4 2 2 8:8 6
4.-6. Babylon B ⋌4 2 2 8:10 6
4.-6. Holýšov A ⋌4 2 2 9:11 6
4.-6. Koloveč A ⋌4 2 2 8:10 6
7. Jekyll&Hyde ⋌4 1 3 5:13 5
8. Poběžovice A ⋌4 0 4 3:14 4

4. kolo: Babylon B – Dynamo H. Týn A 0:3 (Konop – Barnáš 1/6 1/6; Slepička – Šaloun 2/6 1/6; Konop, Slepička – Barnáš, Šaloun 1/6 0/6); Koloveč A – Klenčí A 3:0 (Hruška J. – Vejmelka 7/5 6/0; Hájek – Smazal 6/4 6/4; Hruška, Hájek – Dvorský, Smazal 6/3 6/3); Jekyll&Hyde – Holýšov A 3:2 (Hlaváč – Hořan 6/1 6:4; Pivoňka – Ruský 4/6 0/6; Havlovic, Šindelář – Ruský, Hořan 3/6 6/3 6/7; Hlaváč – Ruský 2/6 Holýšov scr.; Šindelář – Hořan 6/1 Holýšov scr.); Poběžovice A – Babylon A 1:3 (Vaněk-Duba 0:6, 1:6, Auervek – Drozda 6:7, 6:1, 4:6, Vaněk, Auervek – Duba, Novák 4:6, 2:6, Vaněk – Čapek 6:2, 6:0).

II. třída

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. Hlohovčice ⋌4 3 1 13:7 7
2. Šumava D ⋌4 2 2 9:11 6
3. Klenčí p/Č B ⋌3 2 1 10:5 5
4. Holýšov B ⋌4 1 3 9:11 5
5. Horní Kamenice ⋌4 1 3 7:13 5
6. Dynamo H. Týn B ⋌2 2 0 7:3 4
7. Kdyně A ⋌3 1 2 5:10 4
8. Staňkov A ⋌2 1 1 5:5 3

4. kolo: Holýšov B – Hlohovčice 2:3 (Šimandl – Majer 4/6 1/6; Koucký – Mandík K. 4/6 1/6; Šimandl, Lampa – Mandík P., Vostracký 7/5, 7/6(5); Lampa – Mandík K. 7/6(9) 6/2; Koucký – Mandík P. 6/1 4/6 0/4 Holýšov B scr.); Horní Kamenice – Staňkov A 1:4 (Bešta – Šleis 1/6 1/6; Vorel – Vavrica 6/7 6/3 3/6; Hána, Bešta – Varta, Cenefels 4/0 Staňkov scr.; Hána – Cenefels 0/6 1/6; Vorel – Šleis 1/6 1/6); Šumava D- Klenčí p/Č B 1:4 (Hůtta – Řezníček 6/3 6/1; Fliegel – Lukášek 4/6 4/6; Fliegel, Majoroš – Lukášek, Kuneš 7/6 4/6 2/6; Sladký – Řezníček 1/6 5/7; Hůtta – Kuneš 5/7 5/7); Kdyně A – Dynamo H.Týn B 1:4 (Špička – Touš 0/6 3/6; Schneider – Barnáš 4/6 1/6; Špička, Schneider – Touš, Vavro 1/6 1/6; Špička – Barnáš 6/4 6/4; Schneider – Touš 4/6 4/6).

III. třída

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. Poběžovice B ⋌4 4 0 16:2 8
2. Kdyně B ⋌4 3 1 10:6 7
3. Holýšov C ⋌4 2 2 9:10 6
4. Klenčí p/Č C ⋌4 1 3 10:10 5
5. Koloveč B ⋌3 3 0 11:4 4
6. Klenčí p/Č D ⋌4 0 4 3:17 4
7. SKP Domažlice ⋌2 1 1 3:7 3
8. Mimov ⋌3 0 3 3:9 3

4. kolo: Mimov – SKP Domažlice odloženo na 4. 6. 2014; Klenčí D – Koloveč B 1:4 (Helcl – Hajznerová 6/1 7/5; Luu Van Anh – Zoubek 4/6 1/6; Hlavsa, Psůtka – Mašek, Hajzner 2/6 4/6; Helcl – Zoubek 1/6 3/6; Luu Van Anh – Hajzner 4/6 4/6); Kdyně B – Klenčí C 3:2 (Szabo – Pajma M. 5/7 6/3 4/6; Roub – Vejmelka 6/0 6/3; Roub, Suchý – Hána, Pajma P. 6/1 6/2; Roub – Pajma M. 6/2 6/1; Szabo – Pajma P. 2/6 1/6); Holýšov C – Poběžovice B 2:3 (Tieffenbach – Kuneš 1/6 1/6; Zdychynec – Podskalský 6/2 6/2; Zdychynec, Lerch – Kuneš, Lešek 2/6 3/6; Tieffenbach – Podskalský 1/6 3/6; Zdychynec – Lešek 6/1 6/1).

IV. třída

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. Šumava C⋌ 4 2 2 9:11 6
2. Staňkov B ⋌ 3 2 1 10:5 5
3. Díly ⋌ 2 1 1 5:5 3
4. Mrákov ⋌ 1 1 0 5:0 2
5. Poběžovice C ⋌2 0 2 1:9 2

MODRÁ SKUPINA – 4. kolo: Mrákov – Poběžovice C odloženo na 14.6.2014; Šumava C – Staňkov B 1:4 (Pípal – Zídek 2/6 2/6; Sladký – Vacík 6/2 4/6 4/6; Kobourek, Novák – Vacík, Zídek 4/6 7/5 2/6; Kašpar – Müllerová 5/7 6/2 4/6; Novák – Štengl 6/2 6/3).

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. Šumava B ⋌3 3 0 11:4 6
2. Šumava A ⋌3 2 1 8:7 5
3. Rogerovy děti ⋌2 1 1 4:6 3
4. Jiskra Domažlice ⋌2 0 2 4:6 2
5. Holýšov D ⋌2 0 2 3:7 2

ČERVENÁ SKUPINA – 4. kolo: Šumava B – Jiskra Domažlice 3:2 (Steinbach – Votava 6/4 6/4; Beneš – Čížek 3/6 4/6; Steinbach, Hůtta – Votava, Čížek 6/3 6/1; Fencl – Jandečka 5/7 2/6; Steinbach – Le Nguyen 6/1 6/0); Šumava A – Rogerovy děti 4:1 (Černý – Dufek 6/2 6/1; Novák – Petržík 6/2 6/4; Novák, Pachl – Budka, Petržík 6/0 6/1; Kaas – Dufek 2/6 4/6; Černý – Budka 6/0 6/1).