I. třída

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. Dynamo H. Týn A⋌3 3 0 15:0 6
2. Babylon A ⋌3 2 1 9:4 5
3. Klenčí p/Č A ⋌ 3 2 1 8:5 5
4. Babylon B ⋌3 2 1 8:7 5
5. Holýšov A ⋌3 2 1 7:8 5
6. Koloveč A ⋌3 1 2 5:10 4
7.-8. Poběžovice A ⋌3 0 3 2:11 3
7.-8. Jekyll&Hyde ⋌3 0 3 2:11 3

3. kolo: Holýšov A – Babylon B 3:2 (Vrba – Slepička 6/4 6/1; Ruský – Konop 6/3 6/2; Ruský, Hořan – Slepička, Konop 6/3 6/2; zbylé dvouhry Holýšov scr.). Babylon A – Jekyll&Hyde 3:0 (Novák – Havlovic 6/2 6/3; Drozda – Hlaváč 7/6 6/3; Novák, Drozda – Pivoňka, Šindelář 6/4 7/5). Klenčí p. Č. A – Poběžovice A 3:0 (Hula – Auervek 7/5 6/4; Smazal – Vaněk 6/3 2/6 6/4; Hula, Dvorský – Auervek, Vaněk 6/3 6/4). Dynamo H. Týn A – Koloveč A 5:0 (Barnáš – Hruška L. 6/0 6/0; Šaloun – Hájek 4/6 6/1 6/1; Barnáš, Ryška – Hájek, Hruška J. 6/1 6/3; Ryška – Hruška L. 6/1 6/0; Barnáš – Hruška J. 6/1 6/0).

II. třída

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. Hlohovčice ⋌ 3 2 1 10:5 5
2. Šumava D ⋌3 2 1 8:7 5
3. Holýšov B ⋌3 1 2 7:8 4
4. Horní Kamenice ⋌3 1 2 6:9 1
5. Klenčí p/Č B ⋌2 1 1 6:4 3
6. Kdyně A ⋌2 1 1 4:6 3
7. Dynamo H. Týn B ⋌1 1 0 3:2 2
8. Staňkov A ⋌1 0 1 1:4 1

3. kolo: Dynamo H. Týn B – Holýšov B 3:2 (Barnáš – Lampa 2/6 3/6; Bláha – Zezulka 6/2 6/4; Vavro, Bláha – Šimandl, Zezulka 6/4 6/1; Barnáš – Šimandl 3/6 5/7; Bláha – Zimola 6/0 6/0). Klenčí p. Č. B – Kdyně A 4:1 (Řezníček – Schneider 7/5 7/5; Heidler – Špička 0/6 2/6; Kuneš, Lukášek – Schneider, Špička 6/4 6/1; Heidler – Schneider 7/5 3/6 6/4; Lukášek – Špička 6/4 4/6 7/6). Staňkov A – Šumava D 1:4 (Cenefels P. – Hůtta 7/6 6/3; Šleis – Fliegel 3/6 6/1 2/6; Němec, Vavrica – Fliegel, Hůtta 2/6 0/6; Vavrica – Hůtta 4/6 1/6; Cenefels F. – Sladký 4/6 5/7). Hlohovčice – Horní Kamenice 4:1 (Majer J. – Dufek 6/2 6/0; Vostracký – Vorel J. 6/4 1/6 2/6; Mandík P., Majer J. – Hána, Bešta 7/6 6/4; Mandík K. – Hána 6/1 6/3; Mandík P. – Vorel 6/4 6/2).

III. třída

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. Poběžovice B ⋌3 3 0 13:0 6
2. Kdyně B ⋌3 2 1 7:4 5
3. Holýšov C ⋌3 2 1 7:7 5
4. Koloveč B ⋌2 2 0 7:3 4
5. Klenčí p/Č C ⋌3 1 2 8:7 4
6. SKP Domažlice ⋌2 1 1 3:7 3
7. Mimov ⋌3 0 3 3:9 3
8. Klenčí p/Č D ⋌3 0 3 2:13 3

3. kolo: Holýšov C – Mimov 3:1 (Zdychynec – Palenčár 6/3 6/1; Sušický – Hrdina 6/0 6/1; Zdychynec, Sušický – Hrdina, Palenčár 6/3 7/6(5); Zdychynec – Hrdina 2/6 4/6). Poběžovice B – Kdyně B 3:0 (Podskalský – Szabo 6/1 7/5; Kuneš – Roub 6/3 6/2; Kuneš, Lešek – Ženíšek, Kalianko 6/4 3/6 6/1). Klenčí p. Č. C – Klenčí p. Č. D 5:0 (Pajma M. – Anh Luu Van 6/3 6/4; Vejmelka – Helcl 6/3 6/4; Pajma P., Houdek – Psutka, Hlavsa 6/2 2/6 6/1; Hána – Anh Luu Van 7/5 6/7 6/3; Pajma M. – Helcl 7/6 6/3). Koloveč B – SKP odloženo na 28.6.2014.

IV. třída

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. Šumava C⋌ 3 2 1 8:7 5
2. Staňkov B ⋌ 2 1 1 6:4 3
3. Díly ⋌2 1 1 5:5 3
4. Mrákov ⋌ 1 1 0 5:0 2
5. Poběžovice C ⋌2 0 2 1:9 2

MODRÁ SKUPINA – 3. kolo: Poběžovice C – Šumava C 0:5 (Duffek – Pípal 2/6 0:6, Veselák – Kašpar 1/6 0/6; Duffek, Kuneš – Kabourek, Novák 4/6 4/6; Veselák – Pípal 1/6 0/6; Kuneš – Kašpar 3/6 3/6). Díly – Mrákov odloženo na 14.6.2014.

Pořadí družstvo ⋌kolo V R P skóre body
1. Šumava B ⋌2 2 0 8:2 4
2. Šumava A ⋌2 1 1 4:6 3
3. Rogerovy děti ⋌1 1 0 3:2 2
4. Holýšov D ⋌2 0 2 3:7 2
5. Jiskra Domažlice ⋌1 0 1 2:3 1

ČERVENÁ SKUPINA – 3. kolo: Jiskra Domažlice – Šumava A 2:3 (Čížek – Černý 7/6 3/6 4/6; Votava – Pachl 6/1 6/2; Le Nguyen, Čížek – Novák, Pachl 5/7 4/6; Jandečka – Novák 1/6 7/6 3/6; Votava – Kaas 6/3 6/3). Holýšov D – Šumava B 1:4 (Bogner – Beneš 6/2 6/1; Dvorský – Steinbach 1/6 1/6; Bogner, Rauchová – Steinbach, Mašl 6/3 6/7 4/6; Gütter – Hůtta 2/6 2/6; Gütter – Beneš 4/6 0/6).