Deblovou část (čtyřhra) tenisové tour načíná teď o víkendu Tenis Cup v Kolovči na kurtech u základní školy a čekají ji ještě další tři turnaje. Singlovou část (dvouhra) uzavře poslední turnaj, a to 15. září Niki Cup na kurtech Jiskry v Domažlicích.

Vedení celé soutěže zdramatizovala dvojice David Hůtta – Milan Novák ml., když vyhrála poslední dva turnaje a nenápadně se přehoupla do vedení soutěže před do té doby jasně vedoucí pár Vl. Beránek – M. Duba. Ti budou muset na posledních turnajích zabrat, aby obhájili loňské celkové vítězství. Ze hry o vítězství v seriálu se zdá být pár předloňských vítězů a loňských vicemistrů J. Hruška – P. Hájek z Kolovče, kteří ztrácejí na čelo nedostižných 69 bodů.

Letos by ale mohli slavit triumf zatím čtvrtí horšovskotýnští Václavové Šaloun – Barnáš, pokud však závěrečné turnaje absolvují. Kompletní průběžné žebříčky a umístění hráčů najdete na internetových stránkách www.tenistour.cz.

Pro všechny, kteří mají chuť si zahrát tenis, jsou na závěr letošní sezony připraveny v průběhu září tyto turnaje: 1. září – Koloveč, 15. září – Niki Cup – Jiskra Domažlice, 22. září – Šumava Domažlice (pozor, přeloženo z 8. září) a závěrečný Svatováclavský turnaj pořádaný 28. září na Jiskře. Vždy od 9 hodin.⋌(hš)