VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Davis Cup na Domažlicku hraje dvaatřicet týmů

Domažlice – Úvodním kolem odstartovala na Domažlicku první květnový víkend amatérská tenisová soutěž družstev nazvaná Davis Cup 2012. Té se účastní 32 týmů, které hlavní organizátor Michal Havlovic rozdělil do čtyř tříd. Výsledky a tabulky vám budeme pravidelně přinášet každou sobotu. Loňské prvenství v I. třídě obhajují hráči A – týmu Dynama H. Týn. Nestárnoucí Václav Šaloun s Václavem Barnášem, Oldřichem Drofou a Tomášem Halamou zvítězili po dlouhých pěti letech. Druhé vloni skončilo Klenčí a třetí obhájce trofeje Jiskra Domažlice.

19.5.2012
SDÍLEJ:

DAVIS CUP I V KLENČÍ. Také na kurtech v Klenčí pod Čerchovem se o víkendu hrálo 2. kolo Davis Cupu 2012. Foto: Deník/ Václav Tauer

I. třída

1. Dynamo HTýn A ⋌ 2 2 0 8:0 4
2. Klenčí A ⋌2 2 0 8:1 4
3. Jiskra Domažlice ⋌ 2 2 0 6:4 4
4. Drinkers ⋌ 2 1 1 6:4 3
5. Koloveč A ⋌ 2 1 1 3:7 3
6. Jekyll&Hyde ⋌ 2 0 2 3:7 2
7. Holýšov A ⋌ 2 0 2 2:7 2
8. Kdyně A ⋌ 2 0 2 1:7 2

Výsledky 1. kolo: Holýšov A – Jiskra Domažlice 2:3 (Ruský – Beránek 6/1 6/2; Dvorský – Duba 3/6 6/4 3/6; Vrba, Dvorský – Duba, Novák 6/1 4/6 6/4; Ruský – Duba 4/6 3/6; Vrba – Novák 2/6 3/6); Koloveč A – Dynamo H. Týn A 0:5 (Hruška – Šaloun 6/2 0/6 2/6; Hájek – Barnáš 0/6 1/6; Hruška, Hájek – Drofa, Barnáš 2/6 1/6; Hájek – Šaloun 6/7 2/6; Hruška – Barnáš 1/6 0/6); Kdyně A – Klenčí p/Č A 1:4 (Špička – Hula 6/0 6/2; Kuba – Kubec 3/6 1/6; Špička, Šustek – Kubec, Dvorský 3/6 5/7; Kuba – Hula 3/6 3/6; Pavlica T. – Dvorský 2/6 3/6); Drinkers – Jekyll&Hyde 4:1 (Uhlíř – Havlovic 6/1 7/6; Červený – Hlaváč 6/3 4/6 7/5; Říha, Šindelář – Pivoňka, Kadlčík 7/6 6/2; Šindelář – Kadlčík 6/4 7/5; Říha – Pivoňka 5/7 3/6). 2. kolo: Jekyll&Hyde – Koloveč A 2:3 (Havlovic – Hruška 6/3 7/6; Hlaváč – Hájek 6/3 6/7 0/6; Havlovic, Kadlčík – Hruška, Hájek 0/6 3/6; Havlovic – Hájek 6/3 3/6 6/3; Kadlčík – Hruška 4/6 4/6); Jiskra Domažlice – Drinkers 3:2 (Duba – Šindelář 6/0 6/1; Novák – Uhlíř 4/6 2/6; Novák, Beránek – Šindelář, Říha 6/1 6/2; Duba – Uhlíř 6/1 6/0; Beránek – Šindelář 4/6 6/4 3/6); Klenčí p/Č A – Holýšov A 4:0 (Kubec – Vrba 6/4 6/3; Hula – Ruský 7/6 6/4; Kubec, Dvorský – Vrba, Ruský 6/3 6/3; Dvorský – Ruský 6/3 6/0); Dynamo H.Týn A – Kdyně A 3:0 (Barnáš – Špička 6/3 6/2; Šaloun – Kuba 6/4 6/4; Barnáš, Drofa – Pavlica, Šustek 7/5 6/3).

II. třída

1. Klenčí B ⋌2 2 0 6:2 4
2. Dynamo H. Týn B ⋌ 2 1 1 5:3 3
3. Babylon ⋌2 1 1 5:5 3
4. Kdyně B ⋌ 2 1 1 3:3 3
5. Holýšov B ⋌ 2 1 1 4:6 3
6. Poběžovice A ⋌⋌ 1 1 0 5:0 2
7. Šumava D ⋌ 2 0 2 1:7 2
8. Staňkov A ⋌ 1 0 1 0:3 1

Výsledky 1. kolo: Holýšov B – Šumava D 4:1 (Lampa – Sladký 6/4 4/6 6/1; Šimandl – Fliegel 3/6 6/2 6/4; Zezulka, Koucký – Fliegel, Majoroš 4/6 2/6; Koucký – Sladký 6/3 6/1; Lampa – Majoroš 6/4 6/4); Klenčí B – Babylon 3:2 (Vejmelka – Cenefels 1/6 3/6; Smazal – Čapek 7/6 5/7 6/2; Vejmelka, Kuneš – Cenefels, 6/2 4/6 6/2; Vejmelka – Slepička 6/2 6/3; Kuneš – Cenefels 0/6 3/6); Dynamo HTýn B – Kdyně B 3:0 (Kříž – Mochura 6/4 6:4; Bílek – Szabo 6/3 1/6 7/6(2); Říha, Vavro – Szabo, Suchý 6/1 6/1); Staňkov A – Poběžovice A odloženo na 23. 6. 2. kolo: Poběžovice A – Holýšov B 5:0 (Kraml – Lampa 6/1 6/4; Vaněk – Koucký 6/1 6/1; Kraml, Vaněk – Šimandl, Koucký 7/6 6/3; Kraml – Šimandl 6/1 6/1; Vaněk – Lampa 6/3 6/3); Kdyně B – Staňkov A 3:0 (Roub – Vavrica 6/2 6/2; Mochura – Nový 6/3 6/4; Roub, Mochura – Nový, Vavrica 7/5 6/2); Babylon – Dynamo H.Týn B 3:2 (Čapek – Vavro 6/1 7/6(5); Cenefels – Kříž 6/2 6/1; Čapek, Slepička – Vavro, Říha 3/6 6/4 4/6; Brož – Kříž 6/1 3/6 0/6; Slepička – Bílek 6/0 6/4); Šumava D- Klenčí B 0:3 (Sladký – Vejmelka 3/6 4/6; Fliegel – Smazal 4/6 5/7; Majoroš, Fliegel – Vejmelka, Kuneš 4/6 3/6).

III. třída

1. Staňkov B ⋌ 2 2 0 7:3 4
2.-3. SKP Domažlice ⋌2 1 1 6:4 3
2.-3. Holýšov C ⋌ 2 1 1 6:4 3
4.-5. Šumava B ⋌ 1 1 0 3:2 2
4.-5. Horní Kamenice ⋌ 1 1 0 3:2 2
6. Mimov ⋌ 2 0 2 3:7 2
7.-8. Klenčí C ⋌ 1 0 1 1:4 1
7.-8. Díly ⋌ 1 0 1 1:4 1

Výsledky 1. kolo: Mimov – Šumava B 2:3 (Vrána – Beneš 6/3 2/6 7/6; Palenčár – Novák 3/6 2/6; Vrána, Palenčár – Fencl, Beneš 6/3 6/2; Hrdina – Steinbach 6/7 4/6; Palenčár – Beneš 2/6 3/6); SKP Domažlice – Díly 4:1 (Vencel – Buršík M. 6/0 6/1; Stodola – Buršík V. 6/2 6/0; Kuneš, Stodola – Kuželka, Buršík 6/0, 6/1; Novák – Buršík M. 0/6 3/6; Vencel – Kuželka 6/3 6/2); Klenčí p/Č C – Staňkov B 1:4 (Heidler – Mandík 4/6 6/7; Řezníček – Šleis 5/7 1/6; Houdek, Heidler – Šleis, Žáček 1/6 0/6; Řezníček – Žáček 4/6 6/2 6/0; Vejmelka P. – Šleis 0/6 1/6); Horní Kamenice – Holýšov C 3:2 (Duffek – Tiefenbach 4/6 6/2 3/6; Hána – Kocour 6/4 6/4; Hána, Bešta – Lerch, Vrba 6/2 6/0; Duffek – Kocour 6/2 3/6 1/6; Bešta – Tiefenbach 6/1 6/0). 2. kolo: Holýšov C – Mimov 4:1 (Kocour – Palenčár 7/5 6/2; Sušický – Vrána 6/0 6/0; Vrba, Sušický – Vrána, Palenčár 4/6 3/6; Kocour – Vrána 7/5 6/3; Sušický – Hrdina 6/0 6/0); Šumava B – Klenčí p/Č C odloženo na 23.6.2012; Staňkov B – SKP Domažlice 3:2 (Šleis – Vencel 6/2 6/1; Mandík – Hikl 1/6 4/6; Šleis, Žáček – Vencel, Kuneš 6/0 6/4; Žáček – Vencel 6/2 6/3; Šleis – Kuneš 6/4 5/7 5/7); Díly – Horní Kamenice odloženo na 25. 5.

IV. třída

1. Šumava C ⋌ 2 2 0 8:2 4
2. Poběžovice B ⋌ 2 1 1 4:5 3
3. Hlohovčice ⋌ 1 1 0 4:1 2
4. Staňkov D ⋌ 2 0 2 2:7 2
5. Staňkov C ⋌ 1 0 1 1:4 1

Modrá skupina – výsledky 1. kolo: Šumava C – Poběžovice B 4:1 (Kabourek – Podskalský 3/6 5/7; Kašpar – Konopík 6/3 6/2; Sladký, Kabourek – Martínková, Lešek 6/4 6/1; Kašpar – Podskalský 6/3 6/3; Sladký – Lešek 6/4 2/6 6/0); Staňkov D – Hlohovčice 1:4 (Klukan – Mandík 3/6 0/6; Topinka – Vostracký 6/0 6/2; Pitipáčová, Topinka – Mandík, Vostracký 2/6 6/7; Klukan – Vostracký 5/7 0/6).
2. kolo: Staňkov C- Šumava C 1:4 (Zídek – Kabourek 7/6 6/4; Rada – Kašpar 1/6 1/6; Zídek, Štengl – Kašpar, Kabourek 6/7 2/6; Štengl – Sladký 3/6 4/6; Rada -Kinzler 4/6 3/6); Poběžovice B – Staňkov D 3:1 (Konopík – Topinka 6/1 4/6 3/6; Podskalský – Klukan 6/2 6/3; Lešek, Martínková – Topinka, Pitipáčová 7/5 6/1; Martínková – Pitipáčová 7/5 6/1).

1. Holýšov D ⋌2 2 0 8:2 4
2. Šumava A ⋌2 1 1 4:6 3
3. Klenčí D ⋌1 1 0 3:1 2
4. Kdyně C ⋌2 0 2 2:7 2
5. Koloveč B ⋌1 0 1 2:3 1

Červená skupina – výsledky 1. kolo: Holýšov D – Šumava A 5:0 (Bogner – Černý 6/3 6/0; Vejskal – Novák 7/6 6/2; Bogner, Rauchová – Šimek, Šup 6/4 6/0; Gütter – Kaas 5/7 6/4 6/3; Vejskal – Černý 7/6 6/7 7/6); Kdyně C – Klenčí p/Č D 1:3 (Löffelmannová – Pham Van 1/6 1/6; Pavlicová – Lukášek 1/6 1/6; Löffelmannová, Märzová – Hlavsa, Luu Van 7/6 5/7 6/1; Šustková – Helcl 3/6 0/6). 2. kolo: Šumava A – Kdyně C 4:1 (Novák – Löffelmannová 3/6 2/6; Černý – Pavlicová 6/1 6/1; Šimek, Hammer – Löffelmannová, Pavlicová 6/3 5/7 7/6; Černý – Löffelmannová 6/2 6/4; Kaas – Pavlicová 6/7 6/3 7/6); Koloveč B – Holýšov D 2:3 (Hajzner – Vejskal 6/4 6/4; Zoubek – Bogner 1/6 1/6; Kadlec, Velíšek – Rauchová, Bogner 2/6 1/6; Zoubek – Gütter 6/0 6/0; Karban – Bogner 0/6 0/6).

Autor: Redakce

19.5.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Holýšově znovu jednali o bezpečnosti

V Holýšově znovu jednali o bezpečnosti

Jiří Drahoš

Jiří Drahoš navštíví ve čtvrtek Plzeňsko, Klatovsko a Domažlicko

Policisté zjistili 16 přestupků

Domažlicko – Při kontrole 65 vozidel bylo zjištěno 16 přestupků. Taková je bilance okresní dopravně bezpečnostní akce, která proběhla na Domažlicku ve čtvrtek 11. ledna od 14 do 19 hodin.

Naši prvňáci ze ZŠ Kdyně

Domažlicko - Ve středu 17. ledna najdete v Domažlickém deníku prvňáky ze ZŠ Kdyně. Nezapomeňte si koupit noviny.

Ples se odehrál v Erbovním sále

Horšovský Týn – Po loňské úspěšné premiéře se velkému zájmu těšil i letošní druhý ročník Plesu na Zámku.

První vernisáž v Chodském hradu

Domažlice – V úterý v 17 hodin máte možnost v prostorách Chodského hradu navštívit vernisáž výstavy s názvem V úzkém kruhu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>