Finále se jako každým rokem odehrálo v hokejbalové hale na Košutce v Plzni. 22. října se na její ploše sešlo osm týmů ve dvou skupinách. Skupina A se týkala Koblížků Strašice, Skippies Kdyně, Staňkovských Draků a družstva Tachov – Hornická. Ve skupině B se střetli Krakeni Domažlice, Diktátoři ze Zruče, Pumy Stříbro a Chotěšov Wild.

Jednotlivá družstva se na závěrečný turnaj probojovala přes regionální kvalifikační skupiny a semifinálové klání. Ta se odehrála na přelomu září a října. Taktéž v plzeňské hokejbalové hale.

Základní skupiny finálového turnaje přinesly zajímavou podívanou. Za zmínku stojí počínání Tachova. Hornická se na turnaj dostala jako náhradník za odstoupivší tým Nýřan. A jako favorit s ní rozhodně nikdo nepočítal. Tachovští ale předvedli obdivuhodné výkony. V zápase s Kdyní prohrávali po prvním poločase 2:5 a soupeř byl jasně lepší. Ve druhé sedmiminutovce však Tachov pěti góly otočil výsledek na 7:5. V utkání se Strašicemi to s Hornickou také vypadalo bledě, když před koncem poločasu prohrávala už 0:3. Tachovu se ale podařilo zvrátit vývoj zápasu a po dramatickém závěru se soupeři rozešli smírně 5:5.

Skupinu A nakonec ovládl pozdější finalista ze Staňkova. O umístění na druhém a třetím místě musel rozhodovat vzájemný zápas. Tachov a Kdyně získaly shodně po čtyřech bodech. Druhé místo bral, díky již zmíněné výhře, Tachov. Poslední skončili Strašice
Skupinu B jasně ovládli Domažlice, které ve třech zápasech nasbírali skóre 25:11. Krakenům sekundovala Zruč, kterou táhl především produktivní Ondřej Horažďovský. Na třetím místě skončili školáci ze Stříbra. Čtvrtá příčka patřila Chotěšovu, který získal jediný bod za remízu 4:4 se Zručí.

Do čtvrtfinále byly nasazeny týmy podle klíče A1 x B4, B2x A3…Mohli jsme tak vidět derby mezi Stříbrem a Tachovem, které nakonec skončilo vysokou výhrou Tachova 9:3. Chotěšov následně vyzval favorizovaný Staňkov. I přesto, že se Wild dlouho drželi na dostřel, si nakonec Staňkov dokráčel pro vítězství 7:4. Na druhé straně podlehla Zruč Kdyni poměrem 4:6 a Domažlice porazili Strašice 5:2.
Neúspěšných semifinalistů se týkaly souboje o umístěný. Sedmé místo bere tým Chotěšov Wild. Ten, díky lepšímu využívání šancí porazil Strašice 7:2. V zápase o páté místo byly úspěšnější Pumy Stříbro. Diktátoři ze Zruče měli obrovskou smůlu v koncovce a mnohokrát trefili brankovou konstrukci, i díky tomu stříbrní zvítězili 9:4.

Obě semifinále měla až překvapivě jasný průběh. Staňkov porazil Tachov 9:3 a Domažlice Kdyni 10:3.

Předehrávkou VELKÉHO FINÁLE byl zápas o třetí místo. V něm Kdyně oplatila Tachovu porážku ve skupině a po vítězství 8:4 bere bronz. Na Tachovské školáky zbyla po překvapivé jízdě"pouze" čtvrtá příčka. A teď už pojďme na samotný vrchol turnaje. Poslední bitva a v ní dva soupeři z Chodska. Staňkov a dosud suveréní Domažlice. Napínavé utkání se ze začátku vyvíjelo lépe pro Staňkov. Ten se brzy dostal do vedení 2:0 a po první polovině vedl 4:2. Staňkovští Draci svědomitě plnili pokyny svého „trenéra" Zdeňka Valečky. Domažlice se však v následujících minutách zvedli a po skvělém výkonu, který podtrhli čtyřmi brankami, zvítězili 4:6. Krakeni tak navázali na vítězství z ročníku 2013 a mohli začít slavit. U obou triumfů byl pedagog Tomáš Kubal.

Následoval závěrečný ceremoniál. Ten jako obvykle řídil svým slovem moderátor akce Stanislav Jurík a poháry předával ředitel turnaje Josef Kadaně. Nechyběly ani ceny pro nejužitečnější hráče jednotlivých týmů. Vítězové si také převzali vítěznou sadu dresů.
Ročník 2015 je za námi. Opanovala jej trojice týmů z Chodska. Domažlice, Staňkov i Kdyně se potkali už v základní kvalifikační skupině a procestovali společně celý turnaj až do finále. Všem týmům děkujeme za účast, předvedenou hru a zachování duchu fair-play na všech turnajích. Těšíme se společně s vámi na další, tentokrát už šestý, ročník turnaje Street Hockey Cup.

Konečné pořadí finálového turnaje: 1. Krakeni Domažlice, 2. Staňkovští Draci, 3. Skippies Kdyně, 4. Tachov Hornická, 5. Pumy Stříbro, 6. Diktátoři ze Zruče, 7. Chotěšov Wild, 8. Koblížci Strašice.