Turnaj v Zahořanech vyhrál Beneš

Zahořany - TURNAJ V ZAHOŘANECH. Dne 23. dubna se konal v Zahořanech Velikonoční turnaj ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnilo 18 hráčů. Vítězem jednotlivců se stal Jaroslav Beneš. Na druhém místě skončil Jiří Holeček a na třetím Jiří Petr. Vítězem ve čtyřhrách se stal Jaroslav Beneš, Radek Schreiner, na druhém místě Jirka Holeček, Václav Martínek a třetí příčku obsadili Jirka Petr a Pavel Kastner. Turnaj uzavírala známá obíhávačka. Pořádajícím byl domácí Josef Valečka, který děkuje za účast a těší se na další ročník. Foto: Tereza Fronková

7.5.2011

Společný snímek účastníků Velikonočního turnaje ve stolním tenisu v Zahořanech.Foto: Tereza Fronková

7.5.2011 VSTUP DO DISKUSE

Vnitřní prostory v zámku v Horšovském Týně praskaly v sobotu večer ve švech.

Ples se odehrál v Erbovním sále

Muzeum Chodska-Chodský hrad.

První vernisáž v Chodském hradu

Neznámí vandalové řádili u Tlumačova. Policie po nich pátrá

Tlumačov - V úterý 9. ledna ve večerních hodinách došlo ke zničení dřevěného odpadkového koše, který je součástí vybavení vyhlídkové věže nacházející se u obce Tlumačov.

Vylovení, odbahnění, vysušení a 4,3 promile v krvi: podívejte se na videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 15. ledna 2018.

V Nevolicích volilo téměř 80 procent voličů

Nevolice - Nevoličtí voliči v letošních prezidentských volbách volili s celkovou volební účastí 79, 74%. V minulých volbách zde byla volební účast 72.14 %, tj. o 7.6 p. b. nižší.

Málo voličů v Horšovském Týně

Horšovský Týn – Slabší účast voličů zaznamenala volební komise v Horšovském Týně, kde se do prvního kola prezidentské volby zapojilo necelých 56 procent občanů, kteří měli právo volit.