Hráče chodovoplánského Slavoje zastihly sobotní zápasy ve výborné formě a odnesl to hlavně v průběžné tabulce druhý Staňkov. Slavoj dokázal vysokého favorita zdolat 10:5 a v odpoledním utkání si výbornou formu udržel. Dalšího soupeře z horní poloviny tabulky, S. Domažlice, „sestřelil“ 10:6. V tabulce se tak náš zástupce vyhoupl na výborné šesté místo.

Výkony Slavoje domácí příznivce potěšily, ale to už se nedá říct o týmu Boru C. Na stolech jedenáctého družstva B. Líně prohrál v dramatu 10:8 a nechal si soupeře dotáhnout v tabulce na jeden bod. Ve druhém utkání Bor „deklasovaly“ páté Dobřany 10:2 a Borští se tak zařadili mezi týmy dolní poloviny tabulky.

Od posledního ST DDM Stříbro se nějaké dobré výsledky nečekaly a ani v tomto dvojkole Stříbrští „nezklamali“. Rezerva Baníku sice hrála doma, nicméně celky S. Domažlice (4:10) a Staňkova (7:10) byly nad její momentální síly. Je ale třeba dodat, že zejména v utkání se Staňkovem, ale i s Domažlicemi domácí bojovali a svou kůži neprodali zadarmo. Na jejich posledním místě to ovšem nic nemění.