A - družstvo dospělých vybojovalo sedmé místo v divizi, jeho hráči Ivo Stanček a Jan Stodola patřili do první desítky v úspěšnosti jednotlivců a zároveň vytvořili nejlepší pár ve čtyřhře.

B - družstvo po loňském neúspěšném pokusu o postup v této sezoně suverénně vyhrálo okresní přebor a vybojovalo postup do krajské soutěže 2. třídy. Nejlepším hráčem družstva byl Zdeněk Homolka, který se stal nejúspěšnějším hráčem celé soutěže, v první pětici se umístili ještě Miloslav März a Jiří Kuncl.
Dalším postupujícím je C - družstvo, které vyhrálo okresní soutěž I. třídy, postoupilo do okresního přeboru a jeho hráči Martin Jankulík, Jiří Kruml, Jiří Tochor a Petr Hlavatý suverénně ovládli pořadí úspěšnosti jednotlivců.

D - družstvo, ve kterém se střídali hráči žákovských kategorií, zaznamenalo postup v konečném pořadí okresní soutěže II. třídy a na všech dětech bylo i díky této soutěži vidět zlepšení jejich výkonnosti.

Posledním týmem v dlouhodobé soutěži bylo družstvo žen, které tak jako každý rok patřilo k absolutní špičce v divizi, letos obsadilo konečné třetí místo a hlavně Jana Plassová patřila k nejúspěšnějším hráčkám soutěže.

V soutěžích a turnajích jednotlivců stojí za zmínku titul přeborníka okresu dospělých ve smíšené čtyřhře, který vybojoval pár Jana Plassová - Miloslav März.
Nejvíce úspěchů mezi jednotlivci ovšem získali nejmladší členové oddílu. Na okresním přeboru jednotlivců obsadili mladí kdyňští stolní tenisté přední místa, ať už ve dvouhrách nebo ve čtyřhrách. Výborně si ovšem vedli i na krajské úrovni, kde především Kristýna Mlezivová, Lenka Märzová a Karel Červenka dosáhli skvělých úspěchů ve svých kategoriích, ať už na různých kontrolních turnajích, na krajském přeboru jednotlivců nebo na turnajích TOP 12, kde spolu měří síly ti nejlepší z nejlepších.

Mezi největší úspěchy patří 2. místo Kristýny Mlezivové a 3. místo Karla Červenky na krajském přeboru mladšího žactva, Kristýna Mlezivová navíc vybojovala 2. místo i mezi staršími žákyněmi. Děvčata byla vidět i na turnajích TOP 12, Kristýna Mlezivová vyhrála suverénním způsobem turnaj mladších žákyň a byla třetí mezi staršími, kde ji ještě 2. místem předstihla Lenka Märzová, která vybojovala navíc ještě 4. místo mezi dorostenkami. Obě děvčata se tak zúčastnila i mezikrajských finále, kde tradičně měří své síly nejlepší hráči a hráčky Plzeňského a Karlovarského kraje.

V uplynulé sezoně se dařilo i na poli pořadatelském, oddíl uspořádal okresní přebory jednotlivců ve všech kategoriích mládeže a letos již 37. ročník tradičního turnaje O pohár města Kdyně, kde byl i díky účasti několiga ligových hráčů vidět kvalitní stolní tenis.

Oddíl úspěšně reprezentuje i jeho nejstarší člen Anton Stanček, který se pravidelně zúčastňuje republikových veteránských turnajů, kde ve své kategorii patří k absolutní špičce a v červnu letošního roku se zúčastní Mistrovství Evropy veteránů v Liberci.

Nezbývá než věřit, že se v příští sezoně bude kdyňskému pingpongu dařit alespoň tak jako v té letošní.