Stolní tenis– II. liga žen: S. Bor střechy Homolka – Sj. Praha C 6:4;– S. Stodůlky 6:4

Stolní tenistky S. Bor si nadále upevnily druhé místo ve druhé lize žen. Na domácích stolech bez Nikoly Gallerachové vybojovaly proti Slavoji Praha C a S. Stodůlky dvě výhry. Družstvo táhla Marešová, které dobře sekundovaly další hráčky kádru.

V duelu se Slavojem nastoupily ve čtyřhře domácí Marešová spolu se Soukupovou proti Růžičkové se Šauerovou a vyhrály 3:2. Opora týmu Marešová pak přidala tři body, po jednom Pourová a Soukupová.

V odpoledním utkání proti S. Stodůlky se ve čtyřhře spolu s Marešovou představila Skopová a dvojici Dusilová, Klempířová zdolaly také 3:2. Opět stoprocentní byla v dalším průběhu Marešová a dva body, které znamenaly výhru, připsala na konto domácího celku Soukupová.

„Zdeňka Marešová potvrdila jedničku v týmu a byla stoprocentní. Velká spokojenost byla s výkony Jany Soukupové. V prvním utkání si vedla úspěšně i Pourová a ani Skopová nepropadla. Poslední čtyři zápasy hrají děvčata venku a už nemohou skončit hůře než druhé. Mne osobně obě utkání uspokojila. Holky jsou v pohodě a když vezmeme jejich pracovní a studijní povinnosti, tak musíme vyjádřit s jejich výkony spokojenost a poděkování,“ řekl na adresu domácích hráček trenér borského oddílu Josef Vacík.