Naleznete zde snímky z devadesátých, osmdesátých ale i sedmdesátých a šedesátých let. Dokonce se připravuje i kolekce snímků pořízených během protektorátu.

„Při stěhování archívu jsem objevil velké množství fotek, které jsem ukázal našim závodníkům. Těm se zdály natolik zajímavé, že se rozhodli umístit je na internet,“ řekl Petr Faschingbauer, historik atletického oddílu. Kolekce fotografií je rozdělena podle let vzniku. Najdete mezi nimi fotografie ze slavného domažlického mararatonu, z atletických závodů pořádaných ještě na Sokolišti, ale i fotografie mapující vznik nového stadionu Na Střelnici a samozřejmě i místní závody.

Jsou zde zaznamenány velké osobnosti domažlické atletiky i družstvo mužů tak, jak se měnilo v průběhu let. Od sedmdesátých let, kdy bojovalo v divizi, přes osmdesátá a devadesátá léta, kdy postoupilo až do nejvyšší soutěže, až po současnost. Několik fotografií však zůstává stále nepopsaných, na některých nejsou uvedena jména všech vyfocených osob. „Bohužel někdy nevíme, kde se fotografie pořídily či jak se dotyčný závodník jmenoval. Čas nejde zastavit a ani paměť není bezchybná. Proto bych chtěl vyzvat čtenáře a návštěvníky našich stránek, aby v případě, že znají další podrobnosti k fotografiím či jména lidí na snímcích, neváhali a kontaktovali atletický oddíl. Rádi popisek doplníme či rozšíříme,“ uvedl Jan Halík, správce webových stránek.

„V současné době pracujeme na digitalizování fotografií družstva dorostenek, které vyhrálo mistrovství protektorátu. Rádi bychom také poprosili pamětníky o další fotografie, které bychom mohli na stránkách umístit,“ doplnil Jan Halík.
Bohatá atletická historie v Domažlicích si přímo říká o to, aby byla převedena do elektronické podoby a uvedena na internet. Na stránkách www.acdomazlice.cz se s ní můžete seznámit i vy.