I. TŘÍDA:

V nejvyšší třídě se nic nezměnilo, na čele je stále dvojice A-týmů Horšovského Týna a Babylonu bez ztráty bodu. Oba celky také shodně vyhrály 4:1 nad Kolovčí, resp. Hlohovčicemi.

Na první výhru v soutěži stále čekají Staňkov A (o víkendu nehrál) a Šumava Domažlice D, která podlehla béčku Holýšova hladce 0:4.

2. kolo (dohrávka):

Jekyll&Hyde Domažlice – Hlohovčice 2:3 Havlovic – J. Majer 6/0 6/3; Pivoňka – K. Mandík 1/6 1/6; Vavroch, Šindelář – P. Mandík, K. Mandík 6/3 4/6 6/7 (5); Hlaváč – K. Mandík 4/6 3/6; Havlovic – P. Mandík 6/1 6/2.

5. kolo:

Šumava Domažlice D – Holýšov B 0:4 Hůtta – Koucký 3/6 1/6; Votava – Lampa 6/7 (7) 2/6; Hůtta, Votava – Lampa, Zdychynec 5/7 1/6; Votava – Zdychynec 1/6 3/6.

Hlohovčice – Babylon A 1:4 Majer – Hula 2/6 0/6; P. Mandík – Duba 0/6 1/6; P. Mandík, K. Mandík – Duba, Novák 6/7 (5) 2/6; K. Mandík – Novák ml. 6/0 6/1; (pátý duel skreč Hlohovčic)

Horšovský Týn A – Koloveč 4:1 Šaloun – Lad. Hruška 6/0 6/0; Rathouský – Lukáš Hruška 7/5 7/5; Šaloun, Barnáš – J. Hruška, Mašek 6/1 6/4; Rathouský – Lad. Hruška 6/3 6/4; Barnáš – Lukáš Hruška 3/5 (skreč Barnáš).

Jekyll&Hyde Domažlice – Staňkov A odloženo na 22. června.

Program 6. kola:

Staňkov A – Šumava Domažlice D, Koloveč – Jekyll& Hyde Domažlice, Babylon A – Horšovský Týn A, Holýšov B – Hlohovčice.

Tabulka:

 1. TK Horšovský Týn A⋌ 5  5 0 19: 1 10

 2. Sokol Babylon A⋌ 5  5 0 20: 5 10

 3. TJ Holýšov B⋌ 5  3 2 13:11  8

 4. TK Hlohovčice⋌ 5  2 3 11:13  7

 5. Slavoj Koloveč⋌ 4  2 2  9:11  6

 6. Jekyll&Hyde Domažlice⋌ 4  1 3  7:11  5

 7. SK Staňkov A⋌ 4  0 4  3:15  4

 8. SK Šumava Domažlice D⋌ 4  0 4  2:17  4

II. TŘÍDA:

Všechna utkání aktuálního kola skončila podle papírových předpokladů a první čtyři týmy tabulky vyhrály nad mužstvy druhé poloviny.

5.kolo:

Klenčí – Šumava Domažlice A Jelen 2:3 Hána – Veselý 6/1 6/1; Vejmelka ml. – Hanáčik 2/6 1/6; Kuneš, Pajma – Hanáčik, Pachl 6/7 (2) 3/6; Hána – Novák 6/1 6/2; Vejmelka ml. – Veselý 2/6 3/6

Díly – Poběžovice B 0:3 V. Buršík – Kuneš 0/6 1/6; M. Buršík – Podskalský 2/6 1/6; M. Buršík, Kuželka – Kuneš, Podskalský 2/6 2/6.

Kdyně A – Mrákov 3:0 Volák – M. Stýskal 6/0 6/0; Ženíšek – J. Stýskal 6/4 6/4; Roub, Schneider ml. – Dufek, Jirotka 6/2 6/0.

Babylon B – Prapořiště 4:1 Uhlíř – Judák 6/0 6/0; Kortus – Kohout 6/1 6/2; Slepička, Pejsa – Černý, Pálka 2/6 7/5 4/6; Slepička – Černý 6/2 6/2; Čapek – Kohout 6/0 6/2.

Program 6. kola:

Prapořiště – Klenčí, Mrákov – Babylon B, Poběžovice – Kdyně A, Šumava Domažlice A Jelen – Díly.

Tabulka:

 1. TK Poběžovice B⋌ 5  5 0 20: 2 10

 2. Sokol Kdyně A⋌ 5  4 1 14: 4  9

 3. Sokol Babylon B⋌ 4  4 0 15: 5  8

 4. SK Šumava Domažlice A⋌ 4  2 2 10:10  6

 5. Sokol Díly⋌ 4  1 3  5:12  5

 6. Sokol Prapořiště⋌ 4  0 4  2:16  4

 7. Spartak Klenčí p.Č.⋌ 3  0 3  2:10  3

 8. Sokol Mrákov⋌ 3  0 3  2:11  3

III. TŘÍDA:

Jedinou nulu na kontě má Mimov v kolonce proher, jinak všechny týmy už poznaly radost z vítězství i hořkost porážky.

4. kolo (dohrávka):

Staňkov B – Šumava Domažlice C 2:3 Zídek – Kaas 6/4 4/6 6/1; Mandík – Fencl 6/4 6/7 1/6; Vacík, Zídek – Kabourek, Sladký 7/5 6/4; Mandík – Kaas 2/6 3/6; Vacík – Fencl 0/6 5/7.

5.kolo:

Holýšov C – Šumava Domažlice B 2:3 M. Vrba – Beneš 6/1 6/2; Tiefenbach st. – Černý 3/6 3/6; T. Vrba, Tiefenbach ml. – Černý, Mašl 2/6 4/6; Tiefenbach ml. – Beneš 6/4 6/2; M. Vrba – Černý 1/6 6/7 (4).

Mimov – Šumava Domažlice C 4:1 Hrdina – Kaas 6/2 6/1; Bukovský – Fencl 4/6 6/1 6/4; Ryneš, Hrdina – Sladký, Kabourek 6/1 6/4; Hrdina – Sladký 6/0 (skreč Sladký); Ryneš – Kaas 5/7 5/7.

Horšovský Týn B – Staňkov B 2:3 Hubata – Mandík 3/6 5/7; Klauber – Zídek 7/5 6/4; Říha, Barnáš – Zídek, Vacík 6/1 6/4; Hubata – Vacík 2/6 1/6; Klauber – Mandík 4/6 4/6.

Tabulka:

 1. SK Šumava Domažlice B⋌ 5  4 1 15: 9 9

 2. TJ Mimov⋌ 4  4 0 14: 5 8

 3. TJ Holýšov C⋌ 4  2 2 11: 9 6

 4. SK Šumava Domažlice C⋌ 5  1 4  8:17 6

 5. TK Horšovský Týn B⋌ 4  1 3  8:12 5

  . SK Staňkov B⋌ 4  1 3  8:12 5

IV. TŘÍDA:

V souboji lídrů hladce prohrála druhá Horní Kamenice 0:3 s béčkem Kdyně a ztratila vůbec první duely v soutěži. Nedařilo se tenistům Šumavy Domažlice E, kteří obě poslední utkání prohráli 0:5.

4.kolo:

Šumava Domažlice E Prazdroj – Poběžovice C 0:5 Pachl – Š. Ledvina 0/6 4/6; Hanáčík – Kuneš 6/4 3/6 1/6; Dopita, Kincler – Ledvina, Kuneš 3/6 0/6; Hanáčík – Š. Ledvina 1/6 3/6; Kincler – Kuneš 3/6 0/6.

5. kolo:

Loosers Domažlice – Šumava Domažlice E Prazdroj 5:0 Beránek – Hanáčík 6/0 6/1; Vencel – Pachl 6/2 6/0; Kadlčík, Bozděch – Kinzler, Dopita 6/1 6/1; Vencel – Hanáčík 6/2 6/3; Beránek – Pachl 6/0 6/0.

Horní Kamenice – Kdyně B 0:3 Hána – Stodola 2/6 0/6; Peňázová – Suchý 2/6 2/6; Hána, Peňázová – Stodola, Suchý 2/6 1/6.

Poběžovice C – Holýšov D odloženo na 22. června.

Program 6. kola:

Šumava Domažlice E Prazdroj – Horní Kamenice, Holýšov D – Loosers Domažlice, MAPE Domažlice – Poběžovice C.

Tabulka:

 1. Sokol Kdyně B⋌ 4  4 0 14: 4 8

 2. Sokol Horní Kamenice⋌ 3  2 1 10: 3 5

 3. Loosers Domažlice⋌ 3  2 1 10: 5 5

 4. TK Poběžovice C⋌ 4  1 3  7:13 5

 5. SK Šumava Domažlice E⋌ 3  1 2  4:11 4

 6. TJ Holýšov D⋌ 2  1 1  5: 5 3

 7. MAPE Domažlice⋌ 3  0 3  3:12 3