Jeho provozovatel Radoslav Hojda připravil pro vyznavače pohybu dvě velké akce. Jednou z nich bude Jarní jízda skládající se ze spinningu, alpinningu a fitboxu a zároveň rozdělená na tři dvouhodinové části.
Ty se uskuteční v následujících hodinách: 9.30 – 11.30 hodin, 14.00 – 16.00 a 16.30 – 18.30 hodiny.
Kromě Jarní jízdy se v areálu domažlického Sportovního centra uskuteční Jarní squashový turnaj. Jeho začátek je naplánován na 10. hodinu, přičemž prezentace hráčů se uskuteční o půlhodinu dříve. „Turnaj je určen pro všechny příznivce squashe. Zatím se přihlásilo sedm hráčů a já věřím, že se další přidají. Podle účastníků pak určíme hrací systém turnaje,“ prozradil v pondělí odpoledne hlavní organizátor Radoslav Hojda a dodal: „ Zájemci jak na Jarní jízdu, tak i na squashový turnaj se mohou hlásit buď na telefonu 775 206 855 a nebo přímo v našem areálu. Zde se dozví i další případné informace.“
Sportovní sobotu v domažlickém Sportovním centru uzavře společné posezení všech zúčastněných a organizátorů ve Fit Cafe s hudbou. Zde se uskuteční jak předání tomboly, tak i vyhlášení nejlepších hráčů squashového turnaje.