Fotbal – 1. kolo Čekého poháru
1. FC Horšovský Týn – Baník Zbůch 5:1 (3:0) Branky: Hruška 3, vlastní, Šperl - Prokop A.

Fotbal – zimní turnaj
Jiskra Domažlice B – Slavoj Koloveč B 2:3 (1:1) Branky: Waldmann, Krakeš - Pergl 2, Rejthar. ČK: Paluch - 0.
Dynamo HT B – Chotěšov 1:4 (1:1) Branky: Šimáček - ?
FK Holýšov B – FK Staňkov 0:4 (0:2) Branky: 0 - Zahoř 2, Morkes, Janka.

Fotbal – příprava
Jiskra Domažlice – 1. FC Bad Kötzting 3:2 (2:0) Branky: Veselý, Leitl, Havlíček - ?
Viktoria Plzeň U19 – Slavoj Koloveč A 4:3 (3:1) Branky: ? – Vlček, Došek T., Pavlík
Jiskra Domažlice B - Slavoj Stod 1:0 (0:0) Branka: Janeček.
Tatran Chodov - Sokol Všeruby 4:0 (0:0) Branky: Kobes 3, Nový.

Futsal – divize C
Ajax Staňkov – Sausfork Otovice 10:3
Ajax Staňkov – Draci Karlovy Vary 4:6
Rejnoci Nemanice - Sausfork Otovice 4:5 (2:3)
Rejnoci Nemanice - Draci Karlovy Vary 2:4 (1:2)

Hokej - DNHL
AHC Panthers Stod - HC Nýřany 3:4
SKP Domažlice - HC HP Sršni 2:4
Ice Barons - Old Lucky Boys 4:4
HC Pirates - HC Poběžovice 0:5
HC Trhanov - HC Rakon B Ne 15:45 - 17:30
AHC Devils - HC Kanice Ne 17:45 - 19:30

Hokej - Sdružený přebor
Malá Víska - HC Sokol Díly So 18.15
HC Staňkov - Tatran Přimda Ne 10.30 - 12.30

Basketbal junioři - Liga U19
BK Teplice - Jiskra Domažlice 60:73 (11:19, 29:37, 43:54) Body: Drozda 19, Štípek 18, Kozina 16, Kubát a Anderle po 6…
Thermia K. Vary - Jiskra Domažlice 83:100 (23:21, 45:50, 64:79)

Volejbal ženy - krajský přebor
Jiskra Domažlice - Klatovy 0:3 (-20,-15,-21)
Jiskra Domažlice - Klatovy 3:2 (-8,-18,19,20,17)

Fotbal - další výsledky

Krajský pohár – 1. kolo: Sokol Mladotice – Slavoj Žihle 0:4 (0:2, Tureček 2, Kováč, Hora), Baník Zbůch – 1. FC Horšovský Týn 1:5 (0:3, Hrdlička – Hruška 3, 1 z PK, Anderle, Šperl), Sokol Košutka – Zruč 3:5 (0:3, Kocián 2, J. Tříska – P. Karpíšek 3, Hucl, Wanka). Druhé kolo krajského poháru je na programu 25. února.

Memoriál Josefa Ibermajera v Doubravce – 5. kolo: skupina A: Čechie Příkosice – Keramika Chlumčany 5:5 (3:2, Jandoš 3, Štych, Nový – Nohava 2, Šobr, Kulhánek, Hodan), Senco Doubravka – Sokol Město Touškov 7:3 (4:2, Šperl 4, Švec, R. Herák, Petrželka – Schweinert, Kumpera, Karbusický), Union Cerhovice – Sokol Černice 2:0 (1:0, Pichlík, Mantlík), volno měl Bolevec. Skupina B: Sokol Blovice – Sokol Křimice 1:2 (1:1, Houdek – Kuneš, Kydlíček), DIOSS Nýřany – TJ Přeštice 0:2 (0:0, Šamberger, Lička), Město Zbiroh – SK ZČE Plzeň 1:5 (1:3, Marchan – Houdek 2, Vohrna, Beránek, M. Kraus), volno měl Rapid Plzeň. Program doubraveckého turnaje v týdnu: Rapid Plzeň – SK ZČE Plzeň (ÚT 17.00 – sk. B), Senco Doubravka – Keramika Chlumčany (ÚT 19.00 – sk. A), TJ Přeštice – Sokol Blovice (ST 17.00 – sk. B), Město Zbiroh – DIOSS Nýřany (ST 19.00 – sk. B).

Přátelská utkání: Senco Doubravka B – FC Chotíkov 1932 1:4 (0:3, za hosty Belan 2, Šulan, Schwarz), Viktoria Plzeň B – Sparta Praha B 2:1 (1:0, 3. Kůžel, 50. Končal – 55. Juliš), Viktoria Plzeň U19 – Slavoj Koloveč 4:3 (3:1, Marianus 2, D. Černý, Krčál – T. Došek, Vlček, Pavlík), Jiskra Domažlice – 1. FC Kötzing 3:2 (2:0, Veselý, Leitl, Havlíček), FK Tachov – Spartak Chrást 4:2 (2:0, Luk. Čížek 3, Habart – Roubal 2), Přední Kopanina – FC Rokycany 1:1 (0:1, Šíša), SK Toužim – Slavia Vejprnice 3:2 (0:0, Šik, Biedermann), ZKZ Horní Bříza – Žlutice 5:2 (3:0, P. Chocholatý 2, Šimice, Frána, Landa), FK Horažďovice – Regen 5:2 (2:0, Beránek 2, Mičkal, Nauš, Koc), Bohemians 1905 U17 – Viktoria Plzeň U17 2:3 (1:1, Mičko, Ruml, Chasin – Lukáš, Horký), Sparta Praha U19 – Klatovy A 6:0 (2:0), TJ Sušice – Sokol Osek 5:0 (2:0), Jiskra Domažlice B – Slavoj Stod 1:0 (0:0, Janeček), Viktoria Plzeň ženy – FK Zlíchov 9:0 (3:0, Marková 4, Ivaničová 2, Myslíková, Mikysková, Vachlová), Senco Doubravka – Cham 5:2 (5:1, Šperl 3, Parlásek, Švec).