VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Návrhy na Sportovce roku 2010 Domažlicka

Domažlicko - Slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku 2010 Domažlicka se koná v pátek 4. března od 18.00 hodin v novém kulturním zařízení v Kolovči.

3.3.2011
SDÍLEJ:

DOMAŽLICKO: Sportovec roku 2009 VII.Foto: DENÍK/Milena Cibulková

Kolektivy - mládež

Gymnázium GJŠB Domažlice – basketbal – žáci – (2. místo v republikovém finále Středoškolské basketbalové ligy).

HC Domažlice – hokej – mladší žáci – (poprvé hrají Sdružený přebor Plzeňského a Karlovarského kraje, účast na turnajích).

TJ Sokol Domažlice – šachy – mladší dorost – (3. místo v I. lize ČR, medaili získali potřetí za poslední čtyři roky).

BK Karpem Holýšov – basketbal – starší minižačky – (Družstvo bez jediné prohry vyhrálo oblastní přebor, účast v předkole mistrovství republiky).

Jiskra Domažlice – fotbal – starší žáci – (1. místo v krajském přeboru a postup do divize, druhé nejvyšší soutěže v ČR, 2. místo v poháru PKFS).

TJ Sokol Domažlice - sportovní gymnastika – (Družstvo ve složení Dominika Schmidová, Dana Hálková, Tereza Beňušíková a Shelly Ackersová, 3. místo na republikovém přeboru ČOS – České obce sokolské).

Jiskra Domažlice – fotbal – mladší přípravka – (vítěz okresního přeboru a vítěz krajského finále přípravek, nejvyšší soutěže v ČR).

Kolektivy - dospělí

Slavoj Koloveč – fotbal – A mužstvo – (1. místo v přeboru Plzeňského kraje a postup do divize).

Jiskra Domažlice – fotbal – A mužstvo – (vede divizní skupinu A).

Jiskra Domažlice – fotbal – B mužstvo – (vede I. A třídu, jedenáct zápasů bez porážky).

Slavoj Koloveč – fotbal – B mužstvo – (bez porážky vede okresní přebor s náskokem 11 bodů).

SG Holýšov – fotbal – FK Holýšov – (1. místo v Lize seniorů 2009/2010, pravidelný účastník soutěže).

Jiskra Domažlice – basketbal – A mužstvo – (účinkuje ve II. lize mužů, 2. místo v ročníku 2009/2010).

Cyklotrial – TJ Dynamo H. Týn – (Petr Šos, Tomáš Kaufman, Jan Vlasák, Robert Gert, Filip Klouček a David Šmíd. Jediný oddíl v Plz. kraji, jeho závodníci patří ve svých kategoriích k české špičce, několik mistrů republiky).

Jednotlivci – mládež

Zdeněk Bajcar – střelba – AVZO Hostouň – (Mistr republiky AVZO v disciplíně vzduchová puška 30 ran vleže v kategorii mládež do 12 let).

Jana Matulková – vodní slalom – VO7 H. Týn – (Mistryně ČR v C1 starších žaček, 7. místo na MČR v K1 žactva, 1. a 2. místo v závodech Olympijských nadějí ve Veltrusech, stříbro z MČR v eskymování v Brně).

Jana Hinterholzingerová – atletika – Mílaři Domažlice – (nominována do reprezentace ČR v dorostu, 2. místo v běhu na 3000 m v mezistátním utkání ČR, Slovensko a Maďarsko, 3. místo na MČR dorostu v běhu na 3000 m, dvojnásobná přebornice Plzeňského kraje v přespolním běhu a v běhu na 1500 m na dráze) .

Michael Kotal – kuželky – TJ Havlovice – (2. místo v ČR v kategorii mladších žáků).

David Hadač – karate – TJ Jiskra Domažlice – (přeborník Plz. kraje, 7. místo na MČR v kumite starší žáci, nominace za sport karate na Letní olympijské hry mládeže v Olomouci).

Jakub Hojda – vodní slalom – VO7 H. Týn – (9. místo na MS juniorů C2 ve Foix, bronz z ME juniorů v Makkllebergu, stříbro z MČR dorostu, zlato v závodě Olympijských nadějí ve Veltrusech, Mistr ČR v eskymování v Brně).

Petr Novák – plavání – Jiskra Domažlice – (2 x 1. místo, 1 x 2. místo a 3 x 3. místo z MČR plavání dorostu, 8 x přeborník Plzeňského kraje).

Lukáš Svatoš – atletika – AC Domažlice – (2. místo na 3000 m a 3. místo na 1500 m v hale, 2. místo na 1500 m na dráze, 3. místo v přespolním běhu to vše při Oblastním mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ).

Jan Vítek – fotbal – FK Holýšov – (pravidelně nastupuje a střílí góly za starší přípravku i mladší žáky).

Marek Steinberger – judo – SK Judo Poběžovice – (1. místo a titul přeborníka Plzeňského kraje, 3. místo na MČR ml. žáků, 3. místo na mezinárodním turnaji v Aue, 1. místo na VC Chomutova, Chebu, Nepomuku a Memoriálu Ing. Radoše v Domažlicích).

Martin Šimáček – plavání – Jiskra Domažlice – (zlato z MČR v plavání, 5x bronz z MČR, 9x mistr Plzeňského kraje).

Martin Lucák – judo – SK Judo Poběžovice – (12. místo na MČR ml. žáků, 2. místo na mezinároním turnaji v Aue, 1. místo na VC Chebu, Sušice a Memoriálu Ing. Radoše v Domažlicích).

Jan Štípek – basketbal – Jiskra Domažlice – (Reprezentant ČR U16, byl ve výběru ČR, který vyhrál turnaj čtyř zemí v Maďarsku, hraje dorosteneckou ligu U18 za Jiskru Domažlice a extraligu U16 za Loko Plzeň).

Daniela Greschlová – basketbal – BK Karpem Holýšov – (V 10 letech základní pilíř družstva starších minižaček BK Karpem Holýšov, nyní nastupuje za mladší žačky BK Karpem Holýšov a hostuje v Baku Plzeň, kde hraje v družstvu minižaček).

Filip Konopík – zápas – TJ Holýšov – (1. místo na MČR žáků v řecko – římském zápase, 1. místo na MČR ve volném stylu, 2. místo na MČR kadetů v řecko – římském zápase, 2 x 1. místo v krajském přeboru západních Čech, 1. místo na poháru ministra vnitra).

Dominika Hálková – judo – Judo – club Domažlice – (3. místo na MČR st. žákyň, 3. místo v Českém poháru v Jihlavě a Litoměřicích).

Martin Voják – atletika – Mílaři Domažlice – (reprezentant ČR, 1. místo v běhu na jednu míli v Itálii, 2. místo v silničním běhu na 2600 m v Itálii, 5. místo v mezistátním utkání ČR, Slovensko a Maďarsko, dvojnásobný přeborník Plzeňského kraje v běhu na 3000 m na dráze a v přespolním běhu, druhý v celostátních tabulkách dorostu na 5000 m) .

Lukáš Kobes – cyklistika – Velosport Domažlice – (3. místo v Českém poháru MTB, 2 x 3. místo na MČR v cyklistice).

David Dopirák – hasič – SDH Holýšov – (dorostenecký mistr ČR v běhu na 100 m s překážkami, vicemistr ČR v dorostu ve štafetě 4x100 m s překážkami, 4. místo v závodě Českého poháru mužů v běhu na 100 m s překážkami).

Jan Vlasák – biketrial – TJ Dynamo H. Týn – (z deseti závodů v ČR 8 x 2. místo, 2x 3. místo, celkově 2. místo v seriálu MČR).

Tereza Tučková – plavání – Jiskra Domažlice – (4. místo 200 PZ a 6. místo 400 PZ na LM ČR, 1. místo 200 P, 2. místo 50 P a 3. místo 400 PZ na ZM ČR).

Ondřej Gerlický – atletika – AC Domažlice – (reprezentant ČR, 2. místo na MČR v běhu na 100 m a 200 m, Nejlepší atlet 2010 pro Plzeňský kraj v kategorii dorostu, reprezentoval na MU).

Jakub Kabourek – judo – Judo – club Domažlice – (5. místo na MČR st. žáků, 1. místo v Českém poháru v Týně nad Vltavou, 2. místo v Českém poháru v Brně a v Jihlavě).

Jednotlivci – dospělí

Jiří Voják – atletika – Mílaři Domažlice – (mnohonásobný reprezentant ČR v běhu do vrchu, druhý nejlepší Čech na ME v Bulharsku a MS ve Slovinsku, 1. místo v běhu na MČR extrémních štafet, 2. místo v amatérech v běhu v závodě extrémních štafet Dolomitenmann, přeborník Plzeňského kraje v běhu na 3000 m).

Martin Lukáš – fotbal – FK Holýšov – (patří k pilířům týmu FK Holýšov v krajském přeboru, s nímž v sezoně 2009/2010 vybojoval 3. místo).

Jaroslava Záhořová – judo – SK Judo Poběžovice – (1. místo a titul přeborník ČR, 3. místo na Mezinárodním mistrovství Rakouska, 5. místo na MS v Maďarsku).

Michal Tesař – fotbal – Jiskra Domažlice – (v mládežnických kategoriích prošel ligovou FC Viktoria Plzeň, kapitán, střelec a opora zadních řad A mužstva Jiskry Domažlice, trénuje přípravku).

Viktor Pytlík – kuželky – TJ Kuželky Kdyně – (reprezentant ČR, reprezentoval ČR na MS v Ritzingu, 3. místo v celostátní anketě Kuželkář roku 2010).

Kateřina Beroušková – atletika – Mílaři Domažlice – (mnohonásobná reprezentantka ČR, účastnice MS a ME v bězích do vrchu, 2. místo v MČR, 23. místo na MS ).

Martin Zahálka – bezmotorové létání – Aeroklub Staňkov – (4. místo na MČR juniorů, 15. místo na MČR muži, zisk diamantu ke Zlatému odznaku FAI za let na vzdálenost 507 km, vítěz klubové soutěže).

Miloslav Duchoň – fotbal – Slavoj Koloveč – (patří do týmu, který pod vedením Ivana Kovácse vybojoval postup do divize, hraje za A i B mužstvo Slavoje, trenér mládeže a B mužstva).

Veronika Řežábková – karate – TJ Jiskra Domažlice – (1. místo v Národním poháru v Hustopečích, 9. místo na MČR v kumite seniorky, přeborník Plz. kraje v kata a kumite seniorky).

Petr Šindelář – cyklistika – Velosport Domažlice – (3. místo na MČR v kategorii bez licence, 21. celkově s profesionály, 1x3. a 2x4. místo v seriálu Českého poháru ve středních maratonech, 4. místo v bikemaratonu Král Šumavy, kde skončil těsně za Lukášem Bauerem a před Martinam Jakšem).

Jana Szmigielová – silový trojboj – TJ Sokol Domažlice – (kategorie do 67,5 kg v trojboji 1. místo na mistrovství Čech, 2. místo na MČR, 1. místo na mistrovství západo – jihočeské oblasti, 1. místo na MČR v benchpressu, 2. místo na Mezinárodním MČR ve zvedání kamene, členka družstva TJ Dobřany – 7. místo v etralize).

Tomáš Pergl – fotbal – Slavoj Koloveč – (elitní střelec B mužstva, suveréna podzimní části okresního přeboru).

Jiří Faist – atletika – AC Domažlice – (reprezentant ČR, 3. místo na MČR do 23 let v běhu na 200 m, reprezentoval na MU).

Tomáš Kaufman – biketrial – TJ Dynamo H. Týn – (celkově 5. místo v seriálu MČR, 6. místo na Evropském poháru ze 108 jezdců).

3.3.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 16 000 Kč

Ostatní uklízeči a pomocníci uklízeč/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Základní plat + příspěvek na dopravu, věrnostní příplatek již po 1 roce práce., 12-ti hod směny, práce v i v SO + NE, možno i na DPČ.. Pracoviště: Admiral global betting a.s. - casino admiral royal, 345 32 Česká Kubice. Informace: Nikola Kinzlerová, +420 725 975 125.

Výroba - Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků 25 000 Kč

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků Lakýrník - práškové a mokré lakování. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Profil uchazeče:, *výhodou praxe s práškovým lakováním nebo s lakováním na mokro, natíráním, stříkáním a úpravou různých výrobků, *dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem. , *ochota pracovat ve dvousměnném provozu, , Popis činnosti:, *posouzení stavu povrchu, čištění a odmašťování ploch, opalování starých nátěrů. , *povrchová úprava máčením, stříkáním a natíráním základní barvou, nanášení práškových hmot. , , Nabízíme:, *Prémie 50%/hod. k základnímu platu., *Po zapracování navýšení platu., , Těšíme se na Vás!. Pracoviště: Stauner palet s.r.o., 345 01 Mrákov. Informace: Romana Malá, +420 775 870 018.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 14 500 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků skladník/skladnice. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou, platné zkoušky na motorové vozíky - není podmínkou, odpovědnost, spolehlivost, přesnost a flexibilitu, Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, odpovědnou a zajímavou práci v přátelském a dynamickém týmu, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na dopravu, odborné a jazykové vzdělávání, možnost profesního růstu a osobního rozvoje, Možnost prodloužení.. Pracoviště: Proheq (cz) s. r. o., U Pískovny, č.p. 308, 344 01 Domažlice 1. Informace: Schambergerová Jana, +420 379 415 512.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 20 000 Kč

Učitelé na 1. stupni základních škol učitel/ka I. stupně. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: aprobace učitel 1. stupně se zaměřením na AJ. Pracoviště: Základní škola osvračín, okres domažlice, příspěvková organizace, 345 61 Staňkov. Informace: Vlasta Pflugová, +420 379 427 039.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Výstava obsahuje kolem 50 kostýmů a k vidění jsou v prostorách někdejší konírny.
8

Zámek i letos nabízí výstavu pohádkových kostýmů a rekvizit

Andy Budka se svým synovcem. Oba zahrají na Blížejovském festu o víkendu.

Na Blížejovském festu zahraje i baskytarista skupiny Katapult

Kráska z Íránu, Maroka nebo jihu Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny B

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.

Z předškoláků se stali školáci

Kout na Šumavě - Spolužáci a rodiče se zúčastnili slavnostního pasování předškoláků z Mateřské školy v Koutě na Šumavě na školáky.

Slovně napadl ženu a rozbil dveře

Domažlice – Koncem minulého týdne oznámila na linku policie 158 jednašedesátiletá žena, že v místní herně v Domažlicích byla slovně napadena opilým mužem.

Sloni na špacíru, jak se chová jídlo a hvězdný Ringo Starr: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 20. června 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT