V silovém trojboji se od nového roku závodí v nových váhových kategoriích. Jana startovala v kategorii do 72 kg. Ve dřepu vyrovnala svůj osobní rekord 145 kg, v benchpressu výkonem 95 kg vytvořila nový ´osobák´ a v mrtvém tahu také. Sto šedesát kilogramů je váha, kterou zvedla poprvé v mistrovské soutěži. Nasčítáno to dává úctyhodných 400 kg v trojboji, což je nejen ´osobák´, ale i překročení limitu I. výkonnostní třídy a 1. místo absolutně.

Rostislav Kvarda začal výkonem 290 kg v dřepu. V benchpressu zvládl 210 kg a v mrtvém tahu zvedl 265 kg. Celkový výkon v trojboji 765 kg znamenal nejen 1. místo v kategorii do 120 kg, ale i 3. místo absolutně. Kvarda podal nejlepší výkon soutěže ve dřepu a v benchpressu.

Novopečený veterán v kategorii nad 60 let Bedřich Řechka stanul opět po osmi letech na závodním trojbojařském pódiu. Téměř jako za mlada ´dřepnul´ 205 kg, v benchpressu ´vytlačil´ 137,5 kg a v mrtvém tahu zvedl 240 kg. V kategorii nad 120 kg získal sice jen ´bramborovou´ medaili za 4. místo, ale celkově 682,5 kg v trojboji znamená splněný limit mistrovské výkonnostní třídy v kategorii veteránů M3 nad 120 kg. Bedřich je prvním závodníkem oddílu, který tuto mistrovskou třídu získal, třebaže mezi veterány.

Všichni tři reprezentanti Sokola Domažlice díky výsledkům v Sokolově postoupili na mistrovství Čech v Praze 5. března.