Cesta k tomuto úspěchu nebyla jednoduchá. První utkání proti Tempo Titans Praha, kdy se hráči o vítězství doslova přetahovali, skončilo těsným výsledkem 19:18. Následující zápas s Hawks Žinkovy s výhrou 20:6 svědčil o dobré formě Wolfs. Mezi nejobávanější protivníky patřil tým Eagles Praha. Po dramatickém průběhu zápasu, před dohrávkou poslední směny Wolfs prohrávali o čtyři body. Ale dobrými odpaly se jim podařilo otočit skóre ve svůj prospěch a zvítězit 15:14. Výhrou proti Spálenému Poříčí, kde se turnaj odehrával, Wolfs Domažlice potvrdili své prvenství. Za zmínku stojí výkon hráčů Šimona Červeného a Matyáše Švajnera.

V úterý 17. května se na domácí půdě postavili mladší žáci proti soupeři z Merklína. Na víkendový úspěch se ale nepodařilo navázat a po nevyrovnaném výkonu v prvním utkání Wolfs podlehli vysokým rozdílem 8:27. Promluva trenérů ke svěřencům před druhým zápasem přinesla výrazné zlepšení ve hře. I když průběh byl vyrovnaný, tak Domažličtí nedokázali využít plných met k dotažení vítězného bodu. O vítězi tedy rozhodovalo prodloužení, kde už Wolfs nestačili přidat dostatek bodů a podlehli 21:26.

Úspěchem se může pyšnit i mužský tým. O víkendu přivítal na domácí půdě soupeře z Českých Budějovic. Počasí na začátku baseballu moc nepřálo, a tak z důvodu nevyhovujícího terénu na Sokolišti byly nebytné předzápasové úpravy povrchu hřiště. Wolfs nastoupili v prvním i druhém zápase s Martinem Weberem na nadhazovacím kopci. Svým dobrým výkonem na postu spojky přispěl Dan Pekovič k výhře 13:4. Druhé utkání dohazoval Tomáš Strádal, který svými nadhozy neumožnil soupeři bodovat. Výsledek 12:1 svědčí o jednoznačné výhře Wolfs Domažlice a potvrzení průběžného prvního místa v přeboru jižních a západních Čech.

O víkendu navštívili Domažlice softballistky z Radotína a Spectrum Praha B. Svědky dvou zápasů v sobotu a dvou v neděli jste mohli být na rozestavěném hřišti na „cvičáku“. Domažličanky však na soupeřky nestačily ani v jednom utkání, ale opět nasbíraly cenné zkušenosti do dalších utkání