V dresu horšovskotýnského Maxim Teamu skóroval pětkrát proti FC Kozí Doly Hříchovice a v městském derby proti Dynamu rozvlnil síť dokonce devětkrát.

A právě poslední Dynamo se v tomto kole dočkalo svého prvního vítězství, když zdolalo domažlický Bomber.

Havana – RSC 8:5

Poločas: 4:3; Góly: Leitl 2, Adamka 2, T. Korelus 2, I. Vojtko, J. Korelus – Pačesný 2, J. Řezníček, Suchý, V. Černý; Rozhodčí: Orlík, Šálková; Diváci: 30.

Kozí Doly – Havana 5:9

Poločas: 0:6; Góly: Raška 2, M. Duchoň, Sušický, Záhrobský – Leitl 3, Adamka 3, T. Korelus 2, V. Královec; Rozhodčí: Rubáš, Špindlerová; Diváci: 35.

Bomber – RSC 2:9

Poločas: 1:4; Góly: Vondraš, Kreuz – J. Řezníček 2, V. Černý 2, Obdržálek 2, Suchý, Paidar, Minařík; Rozhodčí: Šálková, Orlík; Diváci: 40.

Modelové utkání rozděleného kádru třetiligové Jiskry Domažlice se hrálo za umělého osvětlení na umělé trávě.
Bílí Jiskráci deklasovali modré

Kozí Doly – Maxim 0:13

Poločas: 0:3; Góly: Havlíček 5, Falout 4, R. Šindelář 3, T. Šindelář; Sudí: Špindlerová, Rubáš; Diváci: 35.

Dynamo – Bomber 6:4

Poločas: 2:1; Góly: D. Kobes 4, Sloup, Mašek – J. Černý, Antoš, Vondraš, Kreuz; Rozhodčí: Špindlerová, Šálková; Diváci: 37.

Maxim – Dynamo 16:2

Poločas: 8:0; Góly: Havlíček 9, R. Šindelář 3, Brychcín 2, Falout 2 – Němec, D. Kobes; Rozhodčí: Rubáš, Orlík. Diváci: 28.