A liga - jih

Pořadí Družstvo⋌ Kolo V VP R PP P K Body
1. Bunda Starý Klíčov⋌17 13 3 0 0 1 0 45
2. Motor Bar Kdyně⋌17 13 0 0 3 1 0 42
3. Chodov⋌ 18 12 2 0 1 3 0 41
4. Konec světa Hyršov⋌ 17 9 0 0 1 7 0 28
5. Paliva Holýšov ⋌18 7 1 0 2 8 0 25
6. Bunda Starý Klíčov B ⋌ 17 5 0 0 0 12 0 15
7. RP Kavkaz Domažlice⋌ 18 4 0 0 0 14 0 12
8. 007 Luženičky⋌ 18 0 1 0 0 17 0 2

Výsledky: St. Klíčov B – Hyršov ?, Luženičky – St. Klíčov 1:17, Holýšov – Kdyně 10:9, RP Kavkaz – Chodov 3:15.
Příště Ne 15.03.14:00: Kdyně – Luženičky. 15:00: Hyršov – Holýšov. 17:00: Chodov – St. Klíčov B, St. Klíčov – RP Kavkaz.

B liga - jih

Pořadí Družstvo⋌ Kolo V VP R PP P K Body
1. Las Vegas team Otov⋌ 17 12 1 0 0 4 0 38
2. Domažlický andílci⋌ 16 11 2 0 0 3 0 37
3. Restaurace Sídliště H. Týn⋌ 17 10 1 0 2 4 0 34
4. Kramolínský vlčáci⋌17 9 1 0 2 5 0 31
5. Krásná těla Klenčí⋌ 17 9 1 0 2 5 0 31
6. Old Birds Holýšov⋌16 8 1 0 1 6 0 27
7. Šipky Holýšov⋌17 7 3 0 0 7 0 27
8. URNA Domažlice⋌ 17 6 1 0 1 9 0 21
9. Euro Café Domažlice⋌ 17 5 2 0 1 9 0 20
10. Bistro Bar Všeruby⋌17 6 0 0 1 10 0 19
11. Bunda St. Klíčov C⋌ 17 2 1 0 2 12 0 10
12. Bar 112 Domažlice⋌ 17 2 0 0 2 13 0 8

Výsledky: Kramolín – OB Holýšov 12:6, Andílci – Všeruby 10:8, Š. Holýšov – H. Týn 8:10, St. Klíčov C – Euro Café 13:5, Otov – Bar 112 16:2, URNA – Klenčí 10:9.
Příště So 14.03. 17:00: OB Holýšov – St. Klíčov C. 18:00: Všeruby – Kramolín. Ne 15.03.15:00: Bar 112 – URNA, Klenčí – Š. Holýšov, H. Týn – Andílci. 16:00: Euro Café – Otov.

C liga - jih

Pořadí Družstvo⋌ Kolo V VP R PP P K Body
1. Kvíčovická hospůdka⋌16 13 0 0 0 3 0 39
2. Skleník Domažlice⋌ 16 11 1 0 2 2 0 37
3. Konec světa Hyršov B⋌15 11 0 0 3 1 0 36
4. Motor bar Kdyně C⋌ 16 8 4 0 0 4 0 32
5. Kdyně⋌15 8 1 0 1 5 0 27
6. Taxi Green Domažlice⋌ 16 5 0 0 1 10 0 16
7. 1. Rafani Hluboká B⋌ 16 3 1 0 0 12 0 11
8. Kamikadze Oprechtice ⋌16 3 0 0 1 12 0 10
9. RUM Spáňov⋌16 1 1 0 0 14 0 5

Výsledky: Hyršov B – Kdyně ?, Taxi Green – Kvíčovice 6:12, Oprechtice – Skleník 5:13, Hluboká – Spáňov 12:6.
So 14.03. 16:00: Kdyně C – Spáňov. Ne 15.03. 15:00: Hluboká – Taxi Green, Oprechtice – Kdyně, Kvíčovice – Skleník.